Zaloguj się do konta

Ogłaszamy wyniki konkursu z firmą Dragon!

Ogłaszamy wyniki konkursu z firmą Dragon! Jedyne co należało zrobić to stworzyć z bazy i ingrediencji zanętowych firmy Dragon, doskonałą i skuteczną mieszankę na dowolny gatunek ryb. Dostępne bazy można było mieszać, wzbogacać atraktorami, oraz dodawać naturalne zapachy i dodatki. Sposób wykonania autorskiej mieszanki należało opisać punkt po punkcie i podać odpowiednie proporcje. Mile widziana była relacja foto z wykonywanych czynności.

I miejsce - bocznytrok

1 x zgrzewka Koncentrat Super Lock 1,0 kg (12 sztuk w zgrzewce)

1 x zgrzekwa Maxima Uniwersal Jezioro 2,0 kg (6 sztuk w zgrzewce)

1 x zgrzewka Magnum Standard 2,5 kg (6 sztuk w zgrzewce)

Koncentrat Super Lock:

Legendarna receptura, do której bazę stworzył W.R. Kremkus. Dziś funkcjonująca w kształcie dopracowanym przez członków naszego Klubu. To właśnie ta zanęta wielokrotnie pozwoliła osiągnąć niesamowite wyniki (powyżej 20 kg w jednej, trzygodzinnej turze) w zawodach GPx rozgrywanych na Warcie. Koncentrat można z powodzeniem rozrabiać nawet w proporcji 1:2 (1 kg koncentratu na 2 kg innych składników) z komponentami zanętowymi takimi jak tarta, wyprażana bułka, biszkopt, kaszka kukurydziana itp.

Maxima Uniwersal Jezioro:

Wysokiej klasy mieszanka, opracowana do połowu ryb karpiowatych. Oparta na bazie słodkiego pieczywa cukierniczego. Przeznaczona do połowu zawodniczego i rekreacyjnego. Doskonale sprawdzi się w wodach o dużej presji wędkarskiej. Unikalny, orzechowy aromat, z wyczuwalną nutką słodyczy.

Magnum Standard:

Zanęta o trwałym i mocnym aromacie. Zawiera zwiększoną ilość silnie oddziałujących na zmysły ryb składników smakowych i zapachowych. Duża dawka słodyczy. Wydłużony okres emisji smugi zapachowej, a tym samym lepsze i dłuższe utrzymywanie ryb w łowisku. II miejsce - krzysiek1024

1 x zgrzewka Elite Karaś Czerwony 2,5 kg (6 sztuk w zgrzewce)

1 x zgrzewka XXL Gruba Płoć 1,0 kg (12 sztuk w zgrzewce)

Elite Karaś Czerwony:

Mieszanka bazująca na zbilansowanej recepturze, uwzględniającej zapotrzebowanie na energię i składniki odżywcze (białko, aminokwasy, tłuszcze, witaminy, związki mineralne). Wzbogacona optymalną dawką aromatów i substancji regulujących procesy metaboliczne, dzięki czemu szybko wabi ryby z dalszych odległości i skutecznie utrzymuje je w polu nęcenia. 

XXL Gruba Płoć:

Efektywnie wabi duże egzemplarze płoci. Wieloziarnista. Bogata w składniki stymulujące układ trawienny. Unikalny, korzenny aromat, dopełniony słodyczą.
III miejsce - Michał8300

1 x zgrzewka Magnum Lin, Karaś Zielony 1,0 kg (12 sztuk w zgrzewce)

Magnum Lin, Karaś Zielony:

Znana i sprawdzona mieszanka, "przyprawiona" intensywną nutą zapachową. Bogata w składniki wysokoenergetyczne oraz komponenty zwiększające apetyt karpiowatych. Skutecznie wabi i utrzymuje ryby w łowisku. Dopracowana pod kątem łowisk linowo - karasiowych. 

Atraktor firmy Dragon otrzymuje Kitty

Sponsorem konkursu jest firma Dragon, która ma jeszcze dodatkową niespodziankę! Recenzje zanęt otrzymanych przez zwycięzców, zamieszczone na wedkuje.pl w przyszłości,  mogą wygrać dodatkowe nagrody!

Zwycięzcom Gratulujemy!

Prosimy dane kontaktowe (koniecznie numer telefonu) przesłać w ciągu 7 dni na naszą pocztę. Aby to zrobić kliknij --->  napisz

Opinie (7)

Jakub Woś

Gratulacje [2014-08-07 23:04]

Michal8300

gratki wszystkim :D [2014-08-08 07:08]

barrakuda81

Gratulacje.Teraz czas nakarmić rybki:-)Macie czym:))))Pozdrawiam. [2014-08-08 10:27]

użytkownik

Gratulacje dla wszystkich i dzięki za wyróżnienie. Pozdrawiam Boczny Trok [2014-08-08 16:07]

SVT

Gratulacje dla testerów. ;) bocznytrok do końca sezonu będziesz miał spokój. [2014-08-09 13:06]

użytkownik

Hahahah do końca roku pewnie nie ale do wczesnej jesieni akurat powinno starczyć :) [2014-08-09 15:32]

lockate

Gratuluje i życzę dobrego połowu [2014-08-10 15:59]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej