Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich


Organizatorzy (Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Szczecinie, Rada ds. Młodzieży przy Okręgu PZW w Szczecinie, Koło PZW nr 41 „Wędkarz” Pyrzyce) zapraszają na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w Sportach Wędkarskich. Olimpiada organizowana jest na zlecenie Rady ds. Młodzieży Zarządu Głównego PZW.
Olimpiada odbywać się będzie wg Regulaminu Olimpiad Wędkarskich PZW. W zawodach uczestniczą ekipy okręgów i kół PZW, w 3 osobowych składach w następujących grupach wiekowych :
- do lat 12, - do lat 14, - do lat 16 (liczy się rok urodzenia).
Przyjmowane będą również zgłoszenia zawodników indywidualnych. Zawodnik z młodszej grupy ma prawo startu w starszej grupie, zgodnie z zasadami obowiązującymi dla tej grupy. Zawody zaliczane są do punktacji Ogólnopolskich Olimpiad Młodzieży Wędkarskiej.
Zgłoszenia wyłącznie na dołączonym formularzu (w wersji elektronicznej) należy przesyłać do dnia 31 lipca 2016r. na adres mailowy:
biuro@pzwszczecin.com
Opłata startowa za udział w zawodach wynosi 300,00 zł od każdego uczestnika imprezy (zawodnik, trener, opiekun, osoba towarzysząca). Wpłaty prosimy dokonywać na konto Okręgu PZW w Szczecinie: Konto: PEKAO S.A. I O/Szczecin 35 1240 3813 1111 0000 4375 6719 w tytule przelewu proszę wpisać Olimpiada Pyrzyce oraz nazwę drużyny.
Program Imprezy w załączniku.

 

Informacje dodatkowe

 • Organizator: 
  Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Szczecinie,Rada ds. Młodzieży przy Okręgu PZW w Szczecinie, Koło PZW nr 41 „Wędkarz” Pyrzyce
 • Typ zawodów: 
  Towarzystkie
 • Data/Miesjce zawodów: 
  2016-08-18 / Pyrzyce (Zachodniopomorskie » Pyrzycki » Pyrzyce)
 • Godzina/Miesjce zbiórki: 
  00:00 Zespół Szkół nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Tadeusza Kościuszki ul. Młodych Techników 5, 74-200 Pyrzyce. Biuro zawodów będzie czynne od godz. 1400 w czwa
 • Czas trwania zawodów: 
  od godziny: 07:00 do 00:00
 • Kwatery w pobliżu 
  Myślibórz - meteor
 • Opłaty startowe: 
  300,00 zł


0
Oceń
(0 głosów)

 

Lokalizacja wydarzenia
Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:wybieram się tam!Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł