Puchar Gór Świętokrzyskich-2008.

/ 1 komentarzy / 4 zdjęć

W ostatni weekend w Busko-Zdroju odbyły się Ogólnopolskie Zawody w wędkarstwie rzutowym o Puchar Gór Świętokrzyskich. Natalia Pecyna i Paulina Krzyżanowska z kadry narodowej juniorek i tym razem spisały się świetnie, zdobywając drużynowo pierwsze miejsce...

Wyjazd okazał się bardzo udany. Zawody zostały bardzo sprawnie przeprowadzone, dopisała pogoda i forma. W kategorii juniorek zajęłam drugie miejsce, lepsza okazała się jedynie Magdalena Kluza z Kielc. Trzecie miejsce zajęła Paulina Krzyżanowska.

Swój ostatni występ uważam za niezwykle udany zwłaszcza z powodu pobicia dwóch rekordów życiowych. Pierwszy, w kategorii mucha odległość (pierwszy rzut – 46,4 m, drugi rzut – 46,15 m), drugi wywalczyłam w pięcioboju, uzyskując 451 pkt., i poprawiając tym samym o 3 pkt. swój życiowy rekord.

Teraz kadrę narodową czekają dwa tygodnie zasłużonego odpoczynku. Od 15 do 22 sierpnia będziemy ponownie ćwiczyć formę na zgrupowaniu kadry narodowej w Czechach. Będzie to ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Świata Seniorów w wędkarstwie rzutowym, które odbędą się w dniach 9-14 września w Krakowie. W gronie kilkunastosobowej ekipy kadry narodowej seniorów znajdę się również ja oraz Paulina Krzyżanowska.

4.3
Oceń
(8 głosów)

Puchar Gór Świętokrzyskich-2008. - opinie i komentarze

SzumikSzumik
0
widać że musiało być super i wo gule . Ja kiedyś brałem udział w takich zawodach ale tylko 3 miejsce. Czasami zależy od wiatru bo jak się rzuca pod wiatr to pech zależy jak mocno wieje ja tam nie bawię się w zawody rzadko jeżdżę w tym roku tylko na dzień dziecka. A tak to nic. Wole jechać sobie na ryby bez żadnego poganiania i jak się chce to można się pochwalić swoimi okazami po co od razu jeździć na zawody to porostu strata czasu. Nie wiem jakie wy macie podejście ale nie gniewajcie się to tylko moja opinia pozderki i dobrego miejsca. (2008-08-05 19:35)

skomentuj ten artykuł

Sklep wędkarski internetowy, duże okazje tanie wędki i kołowrotki online - zdjęcia i fotki