Okulary przeciwsłoneczne z mini KAMERĄ DVR

/ 2 zdjęć




  • konto usunięte




Wędkarstwo spinningowe

Mini DV DVR Sports Video Camera
Okulary przeciwsłoneczne z mini KAMERĄ DVR

Czy chcesz nagrać to, co robisz w życiu codziennym i umieścić w Internecie lub zapisać na komputerze, aby pokazać je innym ?
Teraz, zawsze i wszędzie, nigdy nie ucieknie Ci żadna pamiętna scena z dala od swojego życia!
Łatwa obsługa urządzenia za pomocą zaledwie dwóch przycisków, wysokiej jakości lekkie oprawki, spolaryzowane soczewki dla ochrony oczu oraz dołączony do zestawu futerał ochronny sprawiają, że Mini DV DVR Sports Video Camera sprawdzą się w każdych warunkach. Wygodna komunikacja z komputerem za pośrednictwem standardowego portu mini USB zapewnia wygodny transfer danych oraz umożliwia dodatkowo ładowanie akumulatora (w zestawie jest również ładowarka sieciowa). Okulary umożliwiają nagranie materiału filmowego z dźwiękiem w formacie AVI i jakości HD. Ponadto urządzenie można wykorzystać jako czytnik kart micro SD o max pojemności do 16GB.

SPECYFIKACJA:
*Praktyczne połączenie okularów przeciwsłonecznych i kamery
* Funkcja kamery i aparatu fotograficznego
* Format nagrywania wideo - AVI
* Zapis w wysokiej jakości HIGH DEFINITION
* Wideo w rozdzielczości 720x480 30klatek/sek
* Foto 1280x1024
* Kamera internetowa
* Wbudowane wejście USB
* Czytnik kart Micro SD ( do 16GB )
* Soczewki wykonane z lustrzanki Polaroid
* Czas pracy na baterii max 3h
* nagranie filmu ( 4 GB ) z auto zapisem przy pełnym naładowaniu baterii to 1h15min do 1h30min
* Plug and Play


Moje spostrzeżenia:
Aparat fotograficzny zastosowany w tych okularkach wykonuje zdjęcia raczej słabej jakości ale dobrze, że w ogóle jest - czasami się przydaje :)
Natomiast kamerka video umożliwia nagranie 4GB materiału filmowego z dźwiękiem czyli około 75-90 minut nagrania w formacie AVI i jakości HD (filmik video naprawde dobrej jakości).
Producent w opisie podaje czas pracy na baterii max 3h. Niestety mnie nigdy tak długo okularki nie działały pomimo ładowania baterii zgodnie z zaleceniami producenta. W praktyce wygląda to tak, że przy pełnym naładowaniu baterii okularki poprawnie (*) nagrywają jeden filmik. Kolejne filmiki przez nas nagrywane niestety trzeba wyłączać ręcznie :(
Z tego co zaobserwowałem gdybyśmy chcieli aby okularki same dokonały zapisu jak w przypadku pierwszego filmiku, to opcja autozapisu NIE ZADZIAŁA !!! i stracimy nasz nagrany materiał, pomimo posiadanego miejsca na karcie pamięci (np. gdy posiadamy kartę o pojemności 8GB).

Resumując:
prawdopodobnie okularki są przystosowane do poprawnego (*) nagrania jednego filmiku o wielkości 4GB. W zależności od pogody (naświetlenia) i odgłosów nas otaczających filmik 4GB okularki mogą nagrywać 75 minut wtedy pozostanie nam jeszcze ok. 15 minut kolejnego filmu ale z ręcznym wyłączeniem !!! W innym przypadku okularki mogą nagrać filmik 4GB w czasie 90 minut i wtedy nie ma możliwości nagrania kolejnego filmu :( Takie czasy nagrywania powtarzają się regularnie w moich okularkach być może w okularkach innych firm te czasy nagrywania filmików są inne.

(*) - pod pojęciem poprawnie mam na myśli to, że okularki po włączeniu nagrywania pracują przez 75-90 minut po czym automatycznie zapisują nagrany filmik na karcie pamięci.

Filmik testowy można obejrzeć tutaj:
http://www.hobbywedkarstwo.dbv.pl/viewpage.php?page_id=100

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Okulary przeciwsłoneczne z mini KAMERĄ DVR - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł