Okuma sprzęt wędkarski w sklepie wedkuje.pl

/ 5 komentarzy

Nadchodzą zapowiadane zmiany w naszym sklepie. Od kilku dni dostępne są już produkty marki Okuma. Spośród sprzętu tej marki znajdziemy zarówno świetne kołowrotki począwszy od karpiowego hitu - Okuma 8K, poprzez uznany przez wielu Ceymar a kończąc na flagowcach typu Okuma Inspira. Warto zaznaczyć, że Okuma to również świetne multiplikatory i nie zabrakło ich również w naszej ofercie. Także wśród wędzisk jest spory wybór. Szczególnie warto zwrócić uwagę na ultramocne wędki morskie, których w ofercie Okumy jest szczególnie dużo bo marka ta słynie z produkcji mocnego sprzętu morskiego. Również akcesoria dedykowane metodzie morskiej są warte uwagi a także torby, podbieraki dla różnych metod. Uzupełnieniem oferty są czapeczki widoczne w nowym dziale - Ubrania.


Wkrótce pojawią się kolejne marki dlatego zachęcamy do zaglądania do naszej oferty. Aby znaleźć sklep wystarczy kliknąć "Sklep" w górnym menu na komputerze lub ikonkę koszyka na telefonie. 

Dla osób potrzebujących porady mamy system zapytań o każdy produkt a także specjalny numer telefonu pod którym uzyskamy niezbędną pomoc oraz informacje dotyczące szczegółów zamówienia. Również koledzy na forum służą w każdej chwili poradą dotyczącą sprzętu. Forum wedkuje.pl to jedno z ostatnich forów typowo wędkarskich w polskim internecie.    


Życzymy udanych zakupów.     

 


5
Oceń
(6 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 0)
Okuma sprzęt wędkarski w sklepie wedkuje.pl - opinie i komentarze

Jakub WośJakub Woś
0
Macie błąd. Mimo iż jestem zalogowany to nie widze ceny po zniżkach dla mnie. Jest informacja żeby się zalogować. (2019-09-13 14:01)
SmolikSmolik
0
Potwierdzam słowa Jakuba. Pomimo tego, że jestem zalogowany nie widać ceny po zniżce i widać obok prostokącik z napisem zaloguj się. Kliknięcie na to nic nie zmienia - nadal nie jest wyświetlana cena po zniżce. (2019-09-13 14:32)
redakcjaredakcja
+1
Niestety system automatycznych zniżek obecnie został zawieszony. Ceny są stałe widoczne dla wszystkich. Natomiast indywidualnie jesteśmy w stanie porozmawiać z każdym zalogowanym użytkownikiem i udzielić ew. indywidualnego rabatu. Wystarczy napisać priv lub skorzystać z opcji - zapytaj o produkt. (2019-09-13 14:49)
arasshaterarasshater
+1
W związku z tym nasuwa się pytanie, które pewnie każdy tu obecny chciałby zadać:czy naliczane wciąż punkty będą w przyszłości wymienne na rabat, czy program ten już upadł? Nawet produkty będące już od dawna w ofercie sklepu mają cenę bez rabatu, nie tylko te Okumy. (2019-09-14 18:16)
redakcjaredakcja
+2
Tak, punkty są naliczane od początku portalu wedkuje.pl. I nie wykluczamy, że rabaty powrócą po pełnej reorganizacji sklepu. (2019-09-14 18:59)

skomentuj ten artykuł