Zaloguj się do konta

Olimpiada Wędkarska dla Dzieci i Młodzieży w Wyszogrodzie to już historia.

Tegoroczny wrzesień jest bardzo pracowity dla Zarządu Koła Nr. 54 z Wyszogrodu. W sobotnie przedpołudnie na bulwarze nad Wisłą odbyła się Otwarta Wędkarska Olimpiada dla Dzieci i Młodzieży pod honorowym patronatem Nadwiślańskiego Banku Spółdzielczego Oddział Wyszogród.

Okazuje się , że jednak pogoda i brania dla dzieci muszą być i takowe były . Wspaniałe słońce i fajna atmosfera towarzyszyła wszystkim uczestnikom wyszogrodzkiej olimpiady.

Na całość wyników składały się zawody wędkarskie oraz rzutowe ( test sprawnościowy ), wszystkie dzieci rywalizowały w trzech kategoriach U-12, U-14, U – 16 , dla zwycięzców przypadły wspaniałe puchary i nagrody a wszyscy uczestnicy otrzymali , pamiątkowe czapeczki ze znaczkami Koła na sezon 2011 , przybory szkolne i paczki ze słodyczami ufundowane przez sponsora Koła – Nadwiślański Bank Spółdzielczy.
Największą zaś nagrodą dla organizatorów tej imprezy był śmiech i radość dzieci uczestniczących w sportowych zmaganiach . Gdyż zawsze najmłodsi w Kole SUM są i będą traktowani priorytetowo , na pewno lepiej zaszczepić w tych młodych ludziach aktywne spędzenie wolnego czasu na powietrzu niż kurczowe tkwienie przed monitorem komputera .

W tym miejscu pragniemy podziękować włodarzom Banku Spółdzielczego za wsparcie finansowe i wszystkim członkom Zarządu , za zaangażowanie się w prawidłowe i bezpieczne przeprowadzenie zawodów.

Kategoria U-12

1. Kaźmierczak Dawid -415 pkt.
2. Bojanowski Bartosz – 332
3. Kaźmierczak Oliwia – 293

4. Pietryja Marcin
5. Rokicki Krzysztof
6. Bojanowski Błażej
7. Wronka Kacper

Kategoria U – 14

1. Koperski Paweł – 362 pkt.
2. Bojanowski Patryk – 240
3. Markiewicz Tomasz – 176

Kategoria U- 16

1.Majewski Piotr – 411 pkt.
2.Biernat Zbigniew – 113
3. Gaworski Paweł - 111

Opinie (1)

hubi

Super wielka piona dla organizatorów sponsorów,ale i bardzo duże brawa dla młodych adeptów wędkarstwa koledzy nic tak nie cieszy jak usmiech dzieci tak trzymać pozdrawiam.. [2011-09-19 20:09]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej