Opinie o przynętach Rapala

/ 2 zdjęć


Chciałbym przedstawić Wam swoje wrażenia po testach nowych przynęt od firmy Rapala.
Większość z Was już pewnie wie, że biorę obecnie udział w zabawie na Twarz Nowej Marki organizowanej przez Firmę RAPALA POLSKA a także NORMARK POLSKA obecnie to już III etap tej zabawy.
Wybraliśmy się na zbiornik zaporowy rzeki Mroga, potocznie nazywany przez okolicznych wędkarzy „Zalew Rogów”.
Jest to nieduży zbiornik, malowniczo położony, są tam piękne ryby drapieżne choć dość rzadko spotykane.
Tego dnia woda była bardzo czysta na dnie mała ilość roślinności, a pogoda może i nie najlepsza na ryby, ale jak na listopad było bardzo ciepło.
Łowiliśmy we dwoje ja oraz mój tata wiadomo co dwa kije to nie jeden.
Każdy z nas wędkował inaczej, ja leniwie ściągałem przynętę przy dnie a mój tata lekko poszarpywał kijem.
Używaliśmy trzech przynęt : RAPALA X-RAP TWITCHIN SHAD <> RAPALA SHAD DANCER <> Rapala X-Rap Haku
Wobler X-Rap Haku przez wielu wędkarzy uznawany jako istny killer na szczupaki, nam nie dał efektu, pomimo iż wykonaliśmy mnóstwo rzutów na zbiorniku, przynęta nie dała nam rezultatu, ani jednego ataku.
X-Rap Haku możemy prowadzić w różny sposób, ale według nas najlepszym był ruch ślizgowy polegający na szarpaniu wędki, co powoduje szybsze obracanie się przynęty na boki.
X-RAP TWITCHIN SHAD oraz SHAD DANCER to są już zdecydowanie lżejsze przynęty, które starałem się prowadzić w różny sposób np. wolno zwijać przy dnie, a także dynamicznie zwijać ze stop ( opadanie przynęty) Celem były małe szczupaki oraz piękne okonie, jednak tego dnia nic się nie działo.
Oczywiście postanowiliśmy wybrać się ponownie na ten zbiornik, łowiliśmy na jedną wędkę używaliśmy X-RAP TWITCHIN SHAD oraz SHAD DANCER, co w końcu dało efekt i udało się złowić niewielkiego bo niewielkiego szczupaka, ale za to jakiego żarłoka TWITCHIN SHAD został pożarty w całości co potwierdza, że przynajmniej u nas ta przynęta jest skuteczna.
#mojarapala #rapala #rapalapolska #xraphaku #SZCZYPCE #szczupak #okoń #haku #killer #RAPALASHADDANCER #TWITCHINSHAD #AMURTV
Z tego miejsca chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować Firmie RAPALA POLSKA oraz NORMARK POLSKA za super przynęty i gadżety oraz za super pomysł i zaangażowanie w sposób pozyskania Nowej Twarzy do Swojego Marki.
Oczywiście już na mój kanał na YouTube : AMURTV wleciał film z unboxingu oraz film „#mojarapala - Jesienny spinning z Rapalą” więc zapraszam Wszystkich zainteresowanych do subskrypcji mojego kanału. Na grupie facebook „ Z AMURTV NA RYBY” zamieściłem artykuł, w którym szczegółowo opisałem parametry testowanych przynęt.
Wędkarska piona Pozdrawiam Was wszystkich.

 


3.7
Oceń
(9 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 0)
Opinie o przynętach Rapala - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł