Opłata składek za 2019 rok w Kole Okoń Goleniów


Jak wcześniej informowałem w zakładce „Składki” podane są wielkości opłat i inne istotne dane związane z wędkowaniem w 2019 roku. Opłacenie składek i nabycie zezwoleń wędkarskich na 2019 rok będzie możliwe od 12.12.2018 roku w naszym biurze w Goleniowie przy ul. Pocztowej 15/18 i później w każdą środę i piątek w godzinach 16 00 –18 00 (z wyjątkiem świąt). 
Dodatkowo w sytuacjach uzasadnionych taką koniecznością można kontaktować się w sprawach opłat dzwoniąc pod telefon 604080308 . Opłaty nie muszą być wnoszone osobiście. Można we własnym imieniu przysłać kogoś bliskiego zaopatrując go w kartę wędkarską, legitymację, zezwolenie za poprzedni rok i pieniążki. Składka członkowska i okręgowa tj. nizinna i górska uległy niewielkiej podwyżce w porównaniu do 2018 roku. Zniżka składki członkowskiej i okręgowej przysługuje emerytowi jeżeli przed osiągnięciem wymaganego wieku emerytalnego był członkiem PZW przez co najmniej 10 lat łącznie. Fakt ten musi mieć potwierdzenie w karcie ewidencyjnej członka danego koła wędkarskiego. Nie uległy zmianie opłaty za wpisowe, legitymacje, egzamin na kartę wędkarską oraz opłaty okresowe.

Jak w latach poprzednich tak i w 2019 roku nastąpią niewielkie zmiany w zasadach wędkowania dotyczące niektórych wód, dlatego warto dokładnie zapoznać się z informacjami zawartymi w zezwoleniach zawierających jednocześnie rejestr połowu ryb.

Zebranie sprawozdawcze za 2018 rok odbędzie się na początku 2019 roku o czym powiadomię odrębnym komunikatem z podaniem szczegółów.

Przy okazji przypominam, że sklep Centrum Wędkarskie Okoń w Goleniowie poza użytą nazwą Okoń nie ma nic wspólnego z naszym Kołem PZW Nr 14 "Okoń”. Kupując w tym sklepie znaczki zapisujesz się do innego koła, a nie do Okonia nie zawsze o tym wiedząc.

Biuro naszego Koła "Okoń"   mieści się przy ul. Pocztowej 15/18.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam.

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Opłata składek za 2019 rok w Kole Okoń Goleniów - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł