Opłata składek za 2020 rok w Kole Nr 14 "Okoń" Goleniów


W zakładce „Składki” podane są wielkości opłat i inne istotne dane związane z wędkowaniem w 2020 roku. Opłacenie składek i nabycie zezwoleń wędkarskich na 2020 rok będzie możliwe od 11.12.2019 roku w naszym biurze w Goleniowie przy ul. Pocztowej 15/18 i później w każdą środę i piątek w godzinach 16 00 –18 00 (z wyjątkiem świąt). 
Dodatkowo w sytuacjach uzasadnionych taką koniecznością można kontaktować się w sprawach opłat dzwoniąc pod telefon 604080308 . Opłaty nie muszą być wnoszone osobiście. Można we własnym imieniu przysłać kogoś bliskiego zaopatrując go w kartę wędkarską, legitymację, zezwolenie za poprzedni rok i pieniążki. Składka członkowska uległa niewielkiej podwyżce w porównaniu do 2019 roku. Przypominam, że zniżka składki członkowskiej i okręgowej przysługuje emerytowi jeżeli przed osiągnięciem wymaganego wieku emerytalnego był członkiem PZW przez co najmniej 10 lat łącznie. Fakt ten musi mieć potwierdzenie w karcie ewidencyjnej członka danego koła wędkarskiego. Nie uległy zmianie opłaty za wpisowe, legitymacje, egzamin na kartę wędkarską oraz opłaty okresowe.

Jak w latach poprzednich tak i w 2020 roku nastąpią niewielkie zmiany w zasadach wędkowania dotyczące niektórych wód, dlatego warto dokładnie zapoznać się z informacjami zawartymi w zezwoleniach zawierających jednocześnie rejestr połowu ryb.

Mam ogromną przyjemność poinformować, że dzięki naszym staraniom i poprawnie złożonemu wnioskowi od przyszłego roku będzie możliwe spinningowanie przez cały rok na rzece Inie od mostu na drodze S3 do ujścia tej rzeki. Ponadto od przyszłego roku powiększyły się nasze wody o kanały leżące w obrębie Świętej o powierzchni 67,17 ha z czego mam dużą satysfakcję, ponieważ miałem w tym zasadniczy udział.

Zebranie sprawozdawcze za 2019 rok odbędzie się na początku 2020 roku o czym powiadomię odrębnym komunikatem z podaniem szczegółów.

Przy okazji przypominam, że sklep Centrum Wędkarskie Okoń w Goleniowie poza użytą nazwą Okoń nie ma nic wspólnego z naszym Kołem PZW Nr 14 "Okoń”. Kupując w tym sklepie znaczki zapisujesz się do innego koła, a nie do Okonia nie zawsze o tym wiedząc.

Biuro naszego Koła "Okoń"   mieści się przy ul. Pocztowej 15/18.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam.

 


4.5
Oceń
(2 głosów)

 

Opłata składek za 2020 rok w Kole Nr 14 "Okoń" Goleniów - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł