Opłaty za wędkowanie w 2017 roku


Informuję, że w zakładce „Składki” na naszej  stronie www.goleniow.wedkuje.pl podane są wielkości opłat i inne istotne dane związane z wędkowaniem w 2017 roku. Opłacenie składek i nabycie zezwoleń wędkarskich na 2017 rok będzie możliwe od 14.12.2016 roku w naszym biurze w Goleniowie przy ul. Pocztowej 15/18 i później w każdą środę i piątek w godzinach 16 00 –18 00 (z wyjątkiem świąt). Składki okręgowe tj. nizinna i górska pozostały bez  zmian w porównaniu do 2016 roku natomiast wzrosła składka członkowska. 

Wprowadzono kilka niezbędnych korekt.  Składka  za trolling wynosi 120 zł. i jest uzupełnieniem do składki na wędkowanie z łodzi. Wprowadzono pełną składkę okręgową wynoszącą 311 zł., która zawiera w sobie wszystkie składki tj. górską, nizinną + łódź + trolling. Przypomina się, że składka okręgowa dla uczestnika do 16 lat wynosząca 20 zł. zawiera opłatę za wędkowanie  na 2 wędki lub spinning plus łódź lecz bez trollingu. Nie ma ulgi dla  bezrobotnych.

Nie uległy zmianie opłaty za wpisowe, legitymacje, egzamin na kartę wędkarską oraz opłaty okresowe. 

W  2017 roku nastąpią niewielkie zmiany w zasadach wędkowania dotyczące niektórych wód, dlatego warto dokładnie zapoznać się z informacjami zawartymi w zezwoleniach  zawierających jednocześnie rejestr połowu ryb.

Zapraszam do lektury i pozdrawiam.

Uwaga

Sklep Centrum Wędkarskie Okoń w Goleniowie nie ma nic wspólnego z  Kołem PZW Nr 14 " Okoń". Nasze Koło "Okoń" mieści się na ul. Pocztowej 15/18 ( budynek przedszkola).

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Opłaty za wędkowanie w 2017 roku - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł