Ostatkowy spinning -Strzelce Opolskie 2013

/ 3 komentarzy / 33 zdjęć


Towarzyski spining na zakończenie sezonu wędkarskiego.

Zawody odbyły się 27.10.2013 r. na Kanale Gliwickim w miejscowości Ujazd Śląski.
Na miejsce zbiórki przyjechało niestety ażżżż DZIEWIĘCIU zawodników, w tym jeden Junior – Tomasz Spałek i rodzynek, wisieńka!
Panowie pierwsza dziewczyna, w spiningowym męskim towarzystwie, Karolina Brol. Może nawet wygra zawody, albo Junior Tomek? Zobaczymy. Prezes Zdzisław Cwieląg serdecznie powitał wszystkich uczestników i pokrótce przedstawił plan i regulamin zawodów. No i ruszyli w plener. Zawodnicy poruszali się od tamy w Sławięcicach do spalonego mostu w Niezdrowicach. Rozeszli się po brzegu kanału i zaczęli czesać wodę, płytko, głęboko, z bocznym trokiem, gumki (tylko bez głupich insynuacji), blaszki, „wobki” różne były kombinacje. No i wiemy już wiemy dlaczego koledzy tak precyzyjnie „orali” wody kanału, „UWAGA Krolinka nadchodzi”. Atmosfera wspaniała, mimo iż rybki wcale, a wcale nie miały ochoty tego dnia współpracować z nami. Trudno i tak bywa, lecz nikt nie dawał do końca za wygraną. Koledzy łowili dużo okonków niestety niewymiarków, trudno i tak bywa. W ciepłych promykach wschodzącego słońca zawodnicy leniwie poruszali się brzegiem kanału jakby tuląc się do słoneczka. Czas płynie nieubłaganie zawsze gdy jest dobra atmosfera i są wspaniałe humorki. Trudno trzeba kończyć. No i mamy niespodziankę, mamy aż trzy rybki do wagi. No i proszę Junior Tomek II miejsce powalił starych wygów spina. Gratuluję Tomku. Na zakończenie prezes Zdzisław podziękował wszystkim, szczególnie Karolinie że oprócz udziału w zawodach zrobiła ładną fotorelację z zawodów, a także za to że w końcu przełamała stereotypy i mity „męskich zawodów” czyli hobby w naszym kole. Także junior Tomasz otrzymał pochwały za aktywny i czynny udział w naszych zawodach. Szybciutkie rozdanie nagród i ruszyli wszyscy do domciu na niedzielny obiadek.

Do zobaczenia w Nowym Sezonie 2014r.
Lp Nazwisko i imię Waga ryb Miejsce Kategoria
1 Majewski Andrzej 0 senior
2 Majewski Piotr 0 senior
3 Bartoszewicz Szymon 0 senior
4 Spałek Tomasz 120 II junior
5 Papajanakis Bartosz 180 I senior
6 Zdzisław Ćwieląg 0 senior
7 Wrzeszcz Patryk 105 III senior
8 Ożarowski Piotr 0 senior
9 Brol Karolina 0 senior

 


5
Oceń
(8 głosów)

 

Ostatkowy spinning -Strzelce Opolskie 2013 - opinie i komentarze

majapmajap
0
Wyniki jak wszędzie ostatnio,liczy się atmosfera,dobra organizacja.Szkoda tylko,że uczestników tak mało.Serdeczne gratulacje dla najlepszych.Stawiam *****.Serdecznie pozdrawiam. (2013-10-30 08:38)
grisza-78grisza-78
0
Dokładnie tak, jak napisał Andrzej - liczy się wspaniała atmosfera. Współzawodnictwo też, ale jednak zabawa ważniejsza, nawet w tak wąskim gronie. Gratulacje dla uczestników i organizatorów. ***** i pozdrowienia ! (2013-11-01 08:19)
halski021halski021
0
Brawo młodzi! (2013-11-01 10:31)

skomentuj ten artykuł