Ostatnie pożegnanie Andrzeja Tarczyńskiego

/ 1 komentarzy

Nasz wspaniały Kolega Andrzej Tarczyński  odszedł na wieczne wędkowanie. Członek  Koła Nr 109 „METALURG” Kutno Polskiego Związku Wędkarskiego od lat 70 XX wieku.
Andrzejek, bo tak najczęściej Go nazywaliśmy był jednym z najbardziej aktywnych członków Koła. Przez kilka kadencji pełnił odpowiedzialne funkcje w organach statutowych Koła w tym jakże ważną funkcję Gospodarza Koła, wzorowo wywiązując się z powierzonych mu zadań. Należycie dbał o powierzony mu majątek. Wkładał wiele pracy na rzecz Koła pozostawiając po sobie wiele do dziś użytkowanych  obiektów tj. kładka i pomost wędkarski, domek wędkarski, obiekt sanitarno - gospodarczy czy też bramy i furtki na terenie Stanicy Kromszewice. Swoją pracowitością i wielkim zaangażowanie przyczyniał się rozwoju Koła i powiększania jego majątku. Inicjował wiele pomysłów na rzecz rozwoju sportu i rekreacji PZW.  Był wyśmienitym wędkarzem, medalistką mistrzostw Koła. Wielokrotnie wyróżniany za szczególny wkład pracy na rzecz Koła.
Zawodowo związany głównie z Odlewnią Żeliwa w Kutnie, którą najpierw budował a następnie pracował w oddziale utrzymania ruchu  jej „serca” jakim była topialnia żeliwa i ciąg linii formierskich .
Był powszechnie lubianym i szanowanym Kolegą.
Andrzeju, kiedy w Swej wędrówce przez zaświaty spotkasz naszych Świętej Pamięci wspólnych Kolegów : Zygę Sienkiewicza, Rysia Kubiaka, Mariana Biedę, Grzesia Tybińkowskiego, Leszka Rosiaka, Kajtka Rycharskiego, Mirka Grabowskiego, Zbyszka Słupskiego, Julka Jarosa, Czesia Piwockiego, Jurka Zwolińskiego, Mirka Masalskiego, Stasia Tataratę, Wojtusia Jadczaka i wielu, wielu innych przekaż Im, że nadal działamy i często o nich wspominamy.
Spoczywaj w spokoju. Cześć Twojej Pamięci.
Andzreja pożegnamy w dniu 15.09. o godz. 13.00 na cmentarzu na Kuczkowie.
 

 


5
Oceń
(3 głosów)

 

Ostatnie pożegnanie Andrzeja Tarczyńskiego - opinie i komentarze

dendrobenadendrobena
+1
Wyrazy wspólczucia dla najbliższych.No cóż,tak ten świat stworzony jest.. (2017-09-15 09:26)

skomentuj ten artykuł