Otwarcie sezonu trociowego 2010

/ 1 komentarzy / 2 zdjęć


Przy bardzo trudnych warunkach pogodowych, w niedzielę 10 stycznia, zgodnie z planem na miejscu spotkania w Goleniowie ok. godz.8-mej zjawiło się 28 zawodników z naszego koła aby rozegrać pierwsze w tym roku zawody.Głównym celem i nieomal jedynym możliwym na Inie była troć wędrowna.Niemal bez przerwy pruszył drobny na szczęście śnieg a pod nogami było go sporo.Jednak co szczególnie istotne, to to, że nie było nawisów lodowych przy brzegach. W razie potrzeby bez ryzyka można było się zbliżyć do samej wody. Jako prowadzący te zawody zasugerowałem żeby część zawodników zeszła w dół rzeki i łowiła w obrembie miasta, gdzie podczas pierwszego łikendu połowiono najlepiej.Moja sugestia okazała trafna, gdyż jedyną i to piękną troć złowiono właśnie w dole rzeki. Był to 68-mio centymetrowy samiec, kelt o wadze 2,80kg a jego łowcą Artur Białobrzeski.
Mega fart Artura polegał na tym, że na zawodach otrzymał dopiero co wyrobione dokumenty czł. PZW a jakby tego jeszcze było mało, to już po ich otrzymaniu został skontrolowany nad wodą...!!! Na pierwszym wędkowaniu!!
PS.bardzo udane zdjęcie Artura jest na stronie TPRIIG w zakładce "połowy 2010"

 


4
Oceń
(17 głosów)

 

Otwarcie sezonu trociowego 2010 - opinie i komentarze

gumcia76gumcia76
0
witam,artykul jest super,bylem na tych zawodach bylo super!!!!pozdrawiam wedkarzy z kola sumik police no i innych kolegow wedkarzy!!!!!
(2010-01-19 10:50)

skomentuj ten artykuł