Zaloguj się do konta

Otwarcie sezonu w Kole Pakosław Orlinek

W dniu 28-03-2010 spotkaliśmy się nad zalewem w Pakosławiu na Towarzyskich Zawodach Wędkarskich okazji otwarcia sezonu . Zawody rozpoczęły się o godzinie 7:00 Zawody otworzył Prezes Koła Orlinek Czesław Jarczewski, który przypomniał regulamin amatorskiego połowu ryb oraz zasady organizacji zawodów . Na zawodach stawiło się 15 zawodników. Po odprawie zaczęło się losowanie stanowisk, po którym zawodnicy udali się po sprzęt wędkarski i zanęty .

O godzinie 7.00 podano pierwszy sygnał, po którym zawodnicy weszli na swoje stanowiska i zaczęli nęcić zanętą (ciężką kule dowolnej wielkości) , a o godzinie 8.00 podano sygnał do rozpoczęcia zawodów. Zawody zakończyły się o godzinie 12:00. Tym razem zawody nie wyłoniły zwycięzcę. Po zawodach spotkaliśmy się przy grillu i kiełbasce.
W imieniu koła PZW ORLINEK Pakosław dziękuje kolegom wędkarzom za przybycie.

Opinie (1)

siadol

No, no Krzychu, jestem z Ciebie dumny, że załozyłes bloga swojego koła wedkarskiego. Teraz chyba juz przyszedł czas na stronę internetową. Życzę wielu sukcesów nad woda. Do zobaczenia nad Orlą, gdyz niedługo się tam wybieram - oczywiście na płocie.  [2010-04-06 21:37]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej