OTWARCIE SEZONU W KOLE ' CHROBRY'


Jeszcze nie minął tydzień od spotkania nad jeziorem Niepruszewskim, a znowu spotykamy się na zawodach. Tym razem są to zawody towarzyskie otwierające oficjalnie letni sezon wędkarski w naszym Kole. Miejsce zawodów rzeka WARTA – brzeg od strony Owińsk. Na zbiórkę ( godz. 8.00) dotarło 16 kolegów i po części oficjalnej – otwarcie , omówienie zawodów od strony organizacyjnej, a także warunków bezpieczeństwa nad rzeką – nastąpiło losowanie i wymarsz zawodników na stanowiska. Łowiliśmy na dwie wędki metodą spławikowo-gruntową, od godz. 9.00.do 13.00.
Niski stan Warty, silny wiatr, od czasu do czasu deszcz i dodatkowo niska temperatura powietrza nie pomagała w obfitych łowach. Nie mniej jednak niektórzy jak się to mówi połowili.
I – miejsce wyłowił kol. Rafał MATECKI – 4780 pkt. II – miejsce kol. Maciej LENARCZYK – 1620 pkt.
III – miejsce- kol. Marcin RUCIŃSKI – 1500 pkt.
Wśród juniorów , bo i takich mamy w naszym Kole, łowiących pod opieką rodziców, zwyciężył
Dominik WINKIEL – 440 pkt. , drugi był Mateusz CZAPCZYK, a trzeci Maciej WOJTYNIAK.
Największą rybą zawodów okazał się leszcz – 35 cm oraz płoć – 33 cm – obie ryby wyłowił kol.R. Matecki.
Po wręczeniu przez Prezesa Koła dyplomów i pucharów ( które ufundował kol. Jacek GALAS – Prezes firmy DESPOL) najlepszym wędkarzom zawodów , jeszcze tylko pamiątkowe zdjęcia, uzupełnienie nadwątlonych sił kiełbaską z grilla i kończymy zawody.
Następne spotkanie nad jeziorem Karolewo Czarne – 26.04.2015r. – gdzie korzystając z gościnności Koła „TROĆ” rozegramy mistrzostwa Koła .

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

OTWARCIE SEZONU W KOLE ' CHROBRY' - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł