OTWARCIE SEZONU - CHORZEWA 02.04.2017 r.

/ 3 zdjęć


 
ZAWODY - OTWARCIE SEZONU
CHORZEWA 02.04.2017 r.
 
W dniu 2 kwietnia 2017 na małym zbiorniku w Chorzewie odbyły się zawody wędkarskie - Otwarcie sezonu, metodą dowolną spławik lub grunt na jedną wędkę, zorganizowane przez Koło LIN Jędrzejów.
O godzinie 7 rano pod wagonem stawiło się 22 zzawodników. Po powitaniu i przypomnieniu zasad rywalizacji, przystąpiono do losowania numerów startowych. Po losowaniu wszyscy zawodnicy udali się na swoje stanowiska. O godzinie 8:30 sędzia dał I sygnał oznaczający nęcenie ciężkie, a o godzinie 8:40 dał II sygnał oznaczający rozpoczęcie rywalizacji. Pięknie zapowiadający się dzień oznaczał, że ryby będą dobrze brać. W miarę upływ czasu wzmagał się południowo – wschodni wiatr, który utrudniał wędkowanie. Brania były zmienne ale wszyscy wędkarze co trochę odławiali karpie, karasie leszcze, płocie, ukleje i jazie. Po 4 godzinach sędzia dał III sygnał oznaczający koniec wędkowania i sędziowie przystąpili do podliczania wyników a zawodnicy w tym czasie posilali się pieczoną kiełbaską.
 
Po podliczeniu wyników okazało się, że w kategorii senior:
 
I miejsce zajął Robert Rokicki,
II miejsce zajął Bartłomiej Słoma,
III miejsce Mirosław Kawiorski,
IV miejsce zajął Jarosław Równicki,
V miejsce Rafał Zaczkowski
VI  miejsce Krystyn Toczyłowski.
 
Zwycięzcą wręczono nagrody rzeczowe.
Dodatkową atrakcją było losowanie nagrody specjalnej wśród pozostałych zawodników, którą wylosował Przemysław Wrześniewski.
 
Zapraszamy wędkarzy do rywalizacji w kolejnych zawodach wędkarskich, które odbędą się 23 kwietnia metodą odległościową.
 

 


3
Oceń
(2 głosów)

 

OTWARCIE SEZONU - CHORZEWA 02.04.2017 r. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł