Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Szkół Okręgu Szczecin 2013

/ 1 komentarzy / 9 zdjęć


W dniu 28.09.2013 Zarząd Okręgu i Rada ds. Młodzieży przy Zarządzie Okręgu PZW w Szczecinie zorganizowała otwarte drużynowe Mistrzostwa Okręgu Szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w dyscyplinie spławikowej. Zawody odbyły się na łowisku Sicina pod Pyrzycami. W zawodach startowały drużyny w grupach 3-6-cio osobowe reprezentujące koła OPZW Szczecin odpowiednio podzielone na sektory: szkół podstawowych, gimnazjów i ponadgimnazjalnych. Stargard reprezentowały dwie drużyny w tym z naszego koła Kolejarz, które startowały w sektorach: gimnazjalnym i ponadgimanzjalnym. Po rozlosowaniu stanowisk zawodnicy udali się na swoje miejsca i rozpoczęli pomimo młodego wieku ostrą rywalizację. Pogoda dopisała wyśmienicie i pomimo lekkiego ochłodzenia ale dzięki słońcu można było delektować się relaksem na świeżym powietrzu. Rywalizowano przede wszystkim płociami, okoniami, leszczami i wzdręgami. I mając na uwadze iż rywalizacja trwała 2,5 godziny to efekty zaskoczyły nawet niektórych zawodników a rekordzista uzyskał 2245 pkt. Po zakończeniu rywalizacji komisja sędziowska podliczyła punktację a wszyscy zawodnicy przystąpili do poczęstunku, którym były gorące kiełbaski z grilla lub ogniska, napoje i słodkości.

Wyniki prezentowały się następująco:

Sektor szkół podstawowych:
1 miejsce – Pyrzyce ( gospodarze łowiska)
2 miejsce – Bulaj Szczecin
3 miejsce – Brzana Dolice

Sektor szkół gimnazjalnych:
1 miejsce – Kolejarz Stargard w składzie: Karolina, Adam, Sebastian
2 miejsce – Brzana Dolice
3 miejsce – Koło Police

Sektor Szkół ponadgimnazjalnych:
1 miejsce – Stargard – w składzie: Natan, Mateusz, Bartosz
2 miejsce – Pyrzyce
3 miejsce - Brzana Dolice


Wszystkim zawodnikom gratulujemy uzyskanych wyników i zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii oraz bezpośrednio pod linkiem: http://sdrv.ms/16SmlQY
Jednocześnie dziękujemy organizatorom zawodów w osobie pana Adama Kalinowskiego w imieniu zawodników za miła atmosferę zawodów i możliwość spędzenia razem czasu a wszystkim opiekunom za pomoc i współpracę.

 


5
Oceń
(4 głosów)

 

Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Szkół Okręgu Szczecin 2013 - opinie i komentarze

rafcio75rafcio75
0
Byliśmy ;-) (2013-09-28 17:50)

skomentuj ten artykuł