Zaloguj się do konta

Ogólnopolskie Zawody Spinningowe Wyszogród 2010 - III Puchar Wisły

III Puchar Wisły - Otwarte Ogólnopolskie Zawody Spinningowe
Wyszogród 2010

Termin zawodów : 2 maja 2010r. ( niedziela )

Miejsce zbiórki : bulwar nad Wisłą / Wyszogród – godz. 6.30

Opłata startowa: 60 zł.

Opłatę startową należy dokonać do dnia 20 kwietnia 2010r (lub do wyczerpania miejsc na liście startowej ) na konto Nadwiślański Bank Spółdzielczy z siedzibą w Wyszogrodzie Okręg Mazowiecki PZW Koło Nr. 54 SUM Wyszogród.

Nr. konta : 92 9011 0005 0000 0677 2000 0010 ( podając w opisie przelewu : opłata startowa , imię i nazwisko ) lub w sklepie Wędkarskim w Wyszogrodzie ul. Rębowska 41 oraz salonie Wędkarskim u Michała Wernickiego w Sochaczewie na ulicy Żeromskiego 29 E. Po dokonaniu wpłaty na konto należy ją bewzględnie potwierdzić pod numerem telefonu 692 439 699, wtedy zawodnik zostanie wpisany na listę startową.

Dodatkowo wszelkie szczegółowe informację na temat zawodów można uzyskać pod numerem telefonu 692 439 699 oraz 602 350 812 i 728 608 210.

Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły zawodów:

Zawody odbędą się w jednej 6-cio godzinnej turze na ,, żywej rybie ,, , z brzegu na rzece Wiśle . Zawodnicy zobowiązani są do posiadania siatek wędkarskich oraz przymiarów. Do zawodów zostaną dopuszczeni tylko zawodnicy , którzy ukończyli 18 lat.

Zawodnik w ramach opłaty startowej ma zagwarantowane :

- ubezpieczenie na zawody,
- zimne napoje na zawody ,
- ciepły posiłek po zakończeniu zawodów,
- zawodnicy z innych Okręgów , którzy nie posiadają opłaty na wody Okręgu Mazowieckiego będą mieli zapłaconą opłatę jednodniową na te wody,
- mapkę z terenem zawodów ,
- upominek z III Pucharu Wisły ,

Nagrody:

1. Pierwszych sześciu zawodników zawodów otrzyma puchary , dyplomy oraz wartościowe nagrody rzeczowe . – Nagroda Urzędu Gminy i Miasta Wyszogród oraz Zarządu PZW K-54 SUM Wyszogród.
2. Kategoria U – 22 - Nagroda Nadwiślańskiego Banku Spółdzielczego. ( dla zawodników w wieku 18- 22 lata )
3. Za Najdłuższą Rybę Zawodów – Nagroda Salonu Wędkarskiego R -Strada .
4. Najdłuższy Szczupak Zawodów – Nagroda Wedkuje.pl.
5. Najdłuższy Boleń Zawodów – Nagroda Shimano.
6. Najdłuższy Okoń Zawodów – Nagroda Dragon.
7. Najlepszy Zawodnik Powiatu Płockiego – Nagroda Tygodnika Płockiego.
8. Najlepszy Zawodnik Okręgu Mazowieckiego – Nagroda Rybobranie.pl ( kategoria dla wszystkich zawodników z Okręgu Mazowieckiego.
9. Najlepszy Zawodnik Ziemi Wyszogrodzkiej – Nagroda Zarządu K-54 PZW Wyszogród ( kategoria dla wszystkich zawodników z poza Okręgu Mazowieckiego )
10. Wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane nagrody niespodzianki- Nagroda Shimano , Dragon, Zarząd K- 54 Wyszogród.

Patroni honorowi :
Urząd Gminy i Miasta Wyszogród, Nadwiślański Bank Spółdzielczy Oddział Wyszogród

Patroni Medialni – Sponsorzy – Podmioty Wspierające :
Wedkuje.pl
Wędkarski Świat
Tygodnik Płocki
e- Sochaczew.pl
SHIMANO
DRAGON
R- Strada Salon Wędkarski Michała Wernickiego z Sochaczewa
Rybobranie .pl
Rybawpaski. Pl
Koło Nr. 54 PZW SUM Wyszogród
Sklep Wędkarski Pani Iwony Biernat w Wyszogrodzie
Kaltrus
Stacja Diagnostyki Pojazdowej Barbara Kasztelan
Meblo Market Wyszogród

Organizator :

Koło Nr. 54 PZW SUM Okręgu Mazowieckiego w Wyszogrodzie.

Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę zawodów. Szczegółowy Regulamin Zawodów ukarze się w kolejnych materiałach na temat III Pucharu Wisły w Internecie oraz prasie.

Serdecznie zapraszamy!

Opinie (7)

legtom

W poprzednim roku byłem bliski zgłoszenia się na te zawody i po fakcie bardzo żałowałem, że sobie odpuściłem. W tym roku będzie inaczej i nie chodzi o wygraną czy nagrody, tylko o dobrą zabawę. Mam nadzieję namówić kilku znajomych bo ostatnio żadko razem łowimy ( co weekendowe wyjazdy na działkę robią swoje ). [2010-02-20 06:48]

dariuszdyl

Wiem jedno, po tym co było w zeszłym roku, w tym roku na 100% nie dam się namówić na te zawody, ale mimo wszystko życzę wszystkim miłej atmosfery. [2010-02-20 13:23]

prezes74

Kolego dariuszdyl , znamy twoje uwagi na temat tych zawodów z ubiegłego roku ( zresztą jako jedyny w komentarzach byłeś negatywnie nastawiony , ale to jest twoje zdanie i należy je szanować ) Mapka z terenem zawodów napewno będzie w tym roku kolorowa , a co do spodniobutów to dla nas jako organizatorów jest olbrzymia różnica między nimi i woderami , w tym roku będzie tak samo ,czyli będzie dozwolone brodzenie do wysokości kolan tylko w woderach.

My jako organizatorzy odpowiadamy za bezpieczeństwo i taki regulamin przedstawiamy.

Zresztą w tym roku szczegółowy reguamin zostanie przedtawiony wcześniej w kolejnych informacjach o zawodach.

Naprawdę my nikogo na siłę nie werbujemy , tylko zapraszamy.Kto będzie miał ochotę to nas odwiedzi i weżmie udział w fajnej zabawie.Gdyż komentarze po odbytych edycjach są dla nas budujące i pozytywne.

Pozdrawiam.

[2010-02-20 14:24]

dariuszdyl

Kolego Prezesie tylko że w jednym miejscu podajecie - http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,opis-lowiska-ii-puchar-wisly-wyszogrod-2009,6310 - brodzenie w spodniobutach do połowy łydek, a potem na odprawie przed zawodami stwierdzacie że w spodniobutach nie można brodzić.   [2010-02-20 15:08]

prezes74

Tak ma Kolega rację był to nasz błąd w pierwszym komunikacie , tylko jak się kolega orjętuje to regulamin na odprawie wszystko prostował i jest ostateczny, i tak jak to podkreślałem wyżej spodniobuty nie będą dopuszczane w tym roku ,gdyż całkowicie odchodzi się o tego rodzaju praktyk w moim Okręgu ( i nie tylko moim).

Co do brodzenia trafiały się też w roku ubiegłym  takie zawody , że wogóle nie można było brodzić i niestety wszyscy startujący musieli się podstosować. ( my którzy startowaliśmy również )

My robimy takie ograniczenia ze względów bezpieczeństwa.

Reasumując ten się nie myli kto nic nie robi , a takie drobne wpadki mogą się zdarzyć choć nie powinny, a kolegi uwaga z roku poprzedniego  pozwala nam w tym roku uniknąć nieporozumień.

Jeszcze raz pozdrawiam.

[2010-02-20 16:00]

jujus5

Witam,jestem z Krakowa,chetnie bym wzioł udzial w tych zawodach,czy mogl bym prosic kogos o jakias porade???dzieki,pozdrawiam,Andrzej. [2010-02-21 17:14]

grek

Cześć Artur.Obiecałem Ci jak byłeś u mnie na zawodach że przyjadę na Twoje i tak się stanie więc chłodź już buteleczkę.Mam tylko nadzieję że stan wody pozwoli na rozegranie zawodów.Pozdrawiam gorąco!!! [2010-02-21 18:08]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej