Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego 2014

W dniu 12 października 2014 r. w przepięknej jesiennej scenerii w Barkowicach - Mokrych na Zalewie Sulejowskim rozgrywały się Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego. Startowało 40 spinningistów z całej Polski. Zalew Sulejowski okazał się łaskawy, dla gospodarzy. Pucharową, największą rybę zawodów - szczupaka 60 cm złowił Marcin Derda. Jednak wygrali zawodnicy którzy nastawili się na okonie, największy okoń zawodów miał 33,8 cm. . Sędziowska motorówka krążyła między łowiącymi i na bieżąco mierzyła i wypuszczała ryby w dobrej kondycji do wody. Sprawna obsługa zawodów była zasługą działaczy Koła PZW nr 12 Piotrków – Miasto. Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani pucharami i cennymi nagrodami, które wręczył Prezydent Miasta Piotrkowa Tryb. Krzysztof Chojniak. Spinningowym Mistrzem Piotrkowa 2014 został Tomasz Potakowski - KS Ziemi Piotrkowskiej, drugie miejsce zajął Piotr Marcinowski - KS Ziemi Piotrkowskiej, trzecie miejsce Marcin Derda – KS Ziemi Piotrkowskiej, 4- Adam Kapeluszny – Skierniewice, 5 – Dariusz Gromek – Skierniewice, 6 – Witold Olszewski – KS Ziemi Piotrkowskiej.
Zarząd Koła i wędkarze biorący udział w zawodach dziękują za udzieloną pomoc w zorganizowaniu imprezy Prezydentowi Miasta Piotrkowa Tryb. oraz firmom – DRAGON, MISTRALL i ZEBCO.

5
Oceń
(1 głosów)

Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego 2014 - opinie i komentarze