Towarzyskie zawody z lodu-J.Łąki-Tabula

/ 1 komentarzy / 13 zdjęć


Dnia 21 lutego 2010 r. na jeziorze Łąki-Tabuła przy pięknej słonecznej i mroźnej pogodzie odbyły się II Otwarte Towarzyskie Zawody Podlodowe. Zawody zorganizowało Koło Miejskie PZW Brodnica.

Otwarcia dokonał główny organizator kol. Rafał Dąbrowicz –kapitan sportowy koła. Funkcję głównego sędziego pełnił kol. Edmund Łobodziński. Po wylosowaniu stanowisk 19 startujących
zawodników rozeszło się na wyznaczone miejsca, aby po czterogodzinnej turze wrócić z połowem do punktu wagowego. Po zważeniu ryb i wyłonieniu zwycięzców – również zwycięzcy za złowienie najdłuższej ryby, podsumowano wyniki zawodów.

Wyniki:
1. Piotr Malinowski - 3025 pkt.
2. Przemysław Dziak - 2090 pkt.
3. Tylicki Józef - 1370 pkt.
4 .Zbigniew Nowakowski - 1150 pkt.
5 .Stanisław Jonowski - 935 pkt
6. Jacek Gierka - 865 pkt

Następnie zawodnicy posilili się pyszną grochówką z wkładką. Dyplomy i nagrody wręczył Marek Rytka v-ce prezes d\s sportu. Najdłuższą rybę w tych zawodach złowił kolega Piotr Malinowski. Na zakończenie Marek Rytka v-ce prezes d\s sportu wręczył kol..Marcinowi Ryczkowskiemu i Marcinowi Laskowskiemu legitymacje sędziego klasy podstawowej. Podziękował także kolegom za organizację i sędziowanie, a pani Kasi ze sklepu wędkarskiego na ul.Ceglanej za nagrodę rzeczową. Jeżeli warunki pogodowe będą sprzyjające (bezpieczna powłoka lodowa), planuje się następne zawody podlodowe Rejonowego Klubu Spinningowego,, OKOŃ”-Brodnica w dniu14 marca na Jez. Bachotek.

 


4.1
Oceń
(16 głosów)

 

Towarzyskie zawody z lodu-J.Łąki-Tabula - opinie i komentarze

zegarzegar
0
Coś widzę Stefan , że nie ma Cię wśród nagrodzonych. Opuściłeś się troszeczkę , czy nie brałeś udziału w zawodach?. Myślę że w następnym sprawozdaniu z zawodów znacznie się poprawisz!. :) (2010-03-05 15:05)

skomentuj ten artykuł