Otwarte Zawody Koła o puchar ALICJI 2011

/ 27 zdjęć


Po dłuższym okresie słoty i chłodu w przeddzień zawodów pokazało się wreszcie słońce wieszcząc milsze dzionki i cieplejsze chwile podczas zawodów o Puchar sklepu Alicja. Wczesny ranek przywitał nas zachmurzonym niebem i delikatnym, ciepłym, południowym wiaterkiem, co zwiastowało przyjemną walkę podczas zbliżających się zawodów.
Na zbiórce przed startem wstawiło się prawie czterdziestu, mających chrapkę na zwycięstwo kolegów wędkarzy. Oprócz zawodników z Koła PZW Busko zaszczycili nas swoją obecnością koledzy z Kazimierzy Wielkiej i Skalbmierza.
Godzina 7,00 – zapisy na listę startową, losowanie stanowisk, krótka odprawa i…
…po czasie na przygotowanie rozpoczęliśmy rywalizację. Mnóstwo specjalnie przygotowanej zanęty wrzucono do wody, na haczykach zawisły przynęty i każdy z nadzieją wpatrywał się w spławik, by szybko zareagować na każde, nawet najmniejsze, jego zanurzenie.
Dla wielu pozostało przez cały czas tylko to wpatrywanie, gdyż właśnie tego dnia brań było baaaaardzo mało i tylko 20% startujących poczuło na swych dłoniach zapach ryby.
Powoli większość z nas uważa, że zbiornik Radzanów na większości zawodów nie darzy ich uczestników wynikami.
Mimo wszystko humor nie opuścił żadnego zawodnika, a po ostatnim sygnale każdy mógł się posilić własnoręcznie upieczoną na ognisku kiełbasą.
Po zważeniu i podsumowaniu punktów czołówka wyglądała następująco:
1. Nowacki Dominik – 760 pkt;
2. Fakowski Grzegorz – 750 pkt
3. Kusak Roman – 740pkt

Następne sportowe, spławikowe nasze spotkanie to Mistrzostwa Koła 8 maja na zbiorniku Łowiska, gdzie serdecznie wszystkich członków Koła zapraszamy

Kapitan Sportowy
Cezary Syrkiewicz

 


4.9
Oceń
(8 głosów)

 

Otwarte Zawody Koła o puchar ALICJI 2011 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł