Otwarte Zawody Spławikowo-Gruntowe Chorzewa 09.11.2014 r.


W dniu 2014-11-09 o godzinie 7.00 w Chorzewie na I (małym) zbiorniku w Chorzewie odbyły się otwarte zawody wędkarskie zorganizowane przez Zarząd Koła LIN w Jędrzejowie o Puchar Sklepu CATFISH w Jędrzejowie. Wędkarze rywalizowali metodą spławikowo-gruntową, łowiono na dwie wędkę w większości metodą gruntową.
Do zawodów przystąpiło 17 seniorów i 4 juniorów. Wędkarze po krótkiej odprawie i wylosowaniu numerów startowych rozpoczęli przygotowania do zawodów. O godzinie 8.30 po sygnale sędziego Zenona Piaseckiego rozpoczęto nęcenie, a następnie rywalizację w sportowym połowie ryb.
Ranek przywitał wędkarzy mglistą pochmurną pogodą, ale jak na tę porę roku było dość ciepło. W miarę upływu czasu wzmagający się przenikliwy wiatr powodował coraz chłodniejszą aurę.
Wszyscy uczestnicy nastawieni jednak byli na brania drobnego karpia z jesiennego zarybienia. Jednak listopadowa pogoda nie sprzyjała żerowaniu ryb co przeniosło się na ogólny brak brań.
Zdołano jednak złowić parę wymiarowych karpi.
Po czterech godzinach sędzia zakończył zawody i przystąpiono do ważenia złowionych ryb i podliczenia wyników. Wędkarze oczekując na ogłoszenie wyników posilali się gorącą grochówką.
Po obliczeniu wyników przystąpiono do wręczania pucharów i nagród rzeczowych ufundowanych przez sklep CATFISH w Jędrzejowie.

W kategorii junior zwyciężył Maciek Koper,

natomiast wśród seniorów
I miejsce zajął Zaczkowski Rafał,
II miejsce zajął Mucha Darek,
III miejsce zajął Majcher Krzysztof.

 


3.7
Oceń
(3 głosów)

 

Otwarte Zawody Spławikowo-Gruntowe Chorzewa 09.11.2014 r. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł