Zawody Wędkarskie z okazji zakończenia roku szkolnego 21.06.15

/ 70 zdjęć


Dnia 21 czerwca odbyły się na zbiorniku „Starorzecze” w Mokrsku Otwarte Zawody Wędkarskie z okazji zakończenia roku szkolnego. W zawodach wzięli udział 14młodych wędkarzy.

Organizatorem zawodów był kol. Andrzej Kobyliński który był zarazem sędzią głównym oraz Janusz Stanik i Jan Chatys. W sędziowaniu pomagali kol. Kol. Jan Chatys, Janusz Stanik, Jan Adamczyk oraz Artur Purski. Zawody rozpoczęły się o godzinie 7:00 i trwały do godziny 10:00.

Zawody wygrał Piotr Ciosk (2740 pkt), drugi był Norbert Krupa (1230 pkt), trzecie miejsce zajął Kuba Wojciechowski(960pkt). Miejsce czwarte Oliwer Marcińczak(840 pkt), miejsce piąte Mateusz Skrzypczyk(780 pkt).

Ceremonie wręczenia nagród uświetnił przemową kol. Jan Chatys, który omówił zasady postępowania w czasie przebywania nad wodą.

Zawodnicy trzech pierwszych lokat otrzymali puchary ufundowane. Statuetkę za złowienie największej ryby otrzymał Piotr Ciosk(lin 820g). Czterech pierwszych zawodników otrzymało nagrody rzeczowe w postaci sprzętu wędkarskiego. Najmłodsza zawodniczka otrzymała siatkę na ryby ufundowana przez kapitana sportowego koła PZW „Nida” kol. Pawła Nazimka.

Na zakończenie zawodów każdy uczestnik otrzymał gorący posiłek w postaci kiełbaski z rożna. W trakcie zawodów każdy zawodnik otrzymał napój.

Zawody rozegrane zostały na żywej rybie co oznacza, że wszystkie złowione ryby po zważeniu wróciły do wody.Sekretarz Koła PZW"Nida" w Sobkowie

Andrzej Kobyliński

 


5
Oceń
(2 głosów)

 

Zawody Wędkarskie z okazji zakończenia roku szkolnego 21.06.15 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł