Paczki dla dzieci z Domu Dziecka w Giżycach

/ 2 komentarzy / 7 zdjęć


Dzień Dziecka 2014r był Świętem wszystkich dzieci. Na piknik wędkarski w tym dniu nie mogły przyjechać dzieci z Domu Dziecka w Giżycach, ze względu na trudności hydrologiczne Naszego zbiornika. Bezpieczeństwo dzieci
było najważniejsze, a rozlokowanie w jednej grupie 42 osób z Giżyc było nie możliwe. Dlatego też, żeby wynagrodzić tym dzieciom choć namiastkę radości, w dniu 06 czerwca br. Zarząd Koła PZW Sochaczew-Miasto przekazał paczki dla  wszystkich dzieci z Domu Dziecka w Giżycach w ilości 42 szt.

Dzieci i opiekunowie przyjęli Nas z wielką radością, a paczki słodyczy i zabawek  rozradowały
buzie milusińskich. Dzieci podziękowały Naszemu Kołu i  prosili o złożenie podziękowania  sponsorom za ich
dobre serce i szczodrość. 

Czyniąc to w imieniu zarządu i dzieci dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za wsparcie Naszego pikniku z okazji Dnia Dziecka.  Burmistrzowi Miasta Panu Piotrowi Osieckiemu,  Przewodniczącej Rady Miejskiej Pani Jolancie Gonta,  Staroście sochaczewskiemu Panu Tadeuszowi Korysiowi,  Wójtowi Gminy Sochaczew Panu Mirosławowi  Orlińskiemu,  Mars Polska , Polskie

Młyny, Bakoma, Delikatesom Centrum, PEC-owi, SM Partner Panu Stanisławowi Jóźwiakowi, Salami Pani Barbarze Jesiołowskiej, Hegor-owi, Mar-Dor Państwu Witkowskim, Tymwod Państwu Strzeleckim, hurtowni Balsax , Leszcz i Abramis,  Sklepom wędkarskim Maya i Sportex, Hurtowni Wodzyński, Piekarniom Pana Boczkowskiego, Janiaka,     Kol. Robertowi Rynkowskiemu, Leszkowi Sobczakowi, Włodzimierzowi Mazurowi i Andrzejowi Bylinowiczowi.  Expressowi Sochaczewskiemu,  Komendzie Powiatowej Policji, MC Borucie i Toi-Toi Warszawa.            

 


5
Oceń
(11 głosów)

 

Paczki dla dzieci z Domu Dziecka w Giżycach - opinie i komentarze

ferozaferoza
0
To się ceni! Gratulacje dla Kolegów za mobilizację i wkład pracy w szczytnym celu! Myślę, że "rozradowane buzie milusińskich" i Wam przyniosły odrobinę satysfakcji. Pozdrawiam*****! (2014-06-12 13:58)
NokillfishNokillfish
0
Swietna robota:) oby wiecej takich ludzi chetnych do pomocy innym.Tak 3mac:)pozdrawiam (2014-12-03 19:44)

skomentuj ten artykuł