Patriot przynęty moja opinia

/ 1 komentarzy / 2 zdjęć


Przynęta spinningowa firmy Patriot

Oto moja krótka recenzja z testowania tej przynęty.
Guma na pierwszy rzut oka nie różni się niczym od zwykłego twistera, z tym że najważniejsza część tej przynęty ogonek nie jest standardowy jak w zwyczajnych twisterach, otóż jest on ponacinany co sprawia że nawet przy najwolniejszym prowadzeniu tej przynęty ogonek pięknie pracuje.
Materiał z którego została zrobiona ta przynęta jest naprawdę dobrej jakości, twarda guma na karbowanym korpusie po ataku szczupaczka nie poddawała się jak to zazwyczaj zdarza się w twisterach „no name” po jednym ataku nie nadająca się do dalszego połowu.
Jedyne zastrzeżenia można mieć tylko do tego że guma podatna jest na przebarwienia, ale to jest mankament chyba wszystkich przynęt gumowych, także jedyna opcja to przechowywanie ich w oryginalnych woreczkach lub w osobnych przegrodach naszego pudełka z przynętami.
Oceny:
- 4,5 - za jakość wykonania
- 4,5 - bardzo dobra praca
- co do ceny nigdzie nie znalazłem, także na razie pozostawiam bez oceny.

Ogólna ocena za całokształt to 4,0.
Testowana była przeze mnie na średniej rzece nizinnej i jestem zadowolony z tego produktu. Guma ta na pewno sprawdzi się przy połowie sandaczy i szczupaków i sumów nie zależnie czy to zbiornik – rzeka, okresie jesiennym.

 


4.8
Oceń
(24 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 0)
Patriot przynęty moja opinia - opinie i komentarze

Lin1992Lin1992
0
Ja posiadam różne kolory gumek różnych firm -co prawda nie tych co opisujesz ale wszystkie farbują.Jedyny sposób aby się wzajemnie nie bródziły to segregować je po kolorze.Za wpis 5. (2012-08-10 17:57)

skomentuj ten artykuł