Piękny jaź z pzw - 38 cm :)

/ 1 komentarzy / 6 zdjęć


Poniedziałkowy popołudniowy wypad z feederem był strzałem w dychę, a przynajmniej dla jednego z nas.
Razem z Jankiem wybraliśmy się na pobliski zbiornik zaporowy Rogów.
Cztery godziny wędkowania na prawie pustym zbiorniku do tego piękna pogoda odrobina zanęty i pudełko robaków z ostatniego wypadu,zanęta z SERII 500 IMPREZYWĘDKARSKIE.PL - https://feedersklep.pl/?s=imprezy%20w%C4%99dkarskie&dgwt-wcas-search-submit&post_type=product&dgwt_wcas=1&fbclid=IwAR23da1fIK2u0qsgpDPkhlRL81Lw01QKpl9Eoyw7dXZFjM6ZT6HTrq_ju6k
Podczas naszego wędkowania udało się Jankowi pozyskać kilka niewielkich Leszczy , Płoci i pięknego silnego, walecznego Jazia, który mierzył około 38 cm.
Ten dzień miał też drugą stronę medalu, czyli irytującego szczupaka, który nie pozwolił mi dobrać się do żadnej ryby, a ponadto zerwał kilka przyponów.
Pomimo tych trudności stwierdziłem że wypad był udany, a najważniejsze nad wodą nie jest samo wyciąganie ryb, a ten magiczny klimat i urok danego łowiska, na którym zapominamy o sprawach codziennych.
Chciałbym również podziękować firmie Feedersklep.pl za produkty które mogliśmy przetestować nad wodą, a wszystkim którzy czytają ten wpis życzę połamania i samych sukcesów nad wodą.

 


2.6
Oceń
(10 głosów)

 

Piękny jaź z pzw - 38 cm :) - opinie i komentarze

kabankaban
+4
"udało się pozyskać kilka niewielkich leszczy" jakoś to dla mnie brzmi trochę dziwnie... . (2021-05-08 14:37)

skomentuj ten artykuł