Zaloguj się do konta

Pierwsza edycja zawodów 60-Grodzisk 01.05.14

1.05.2014r zostały zorganizowane zawody wędkarskie dla seniorów Grodziskiego koła PZW. Była to pierwsza edycja zawodów w kategorii +60, a więc wędkować mogli wszyscy wędkarze zrzeszeni w kole nr14 Grodzisk Wielkopolski którzy osiągnęli sześćdziesiąt lat. Wędkarzy przywitał chłodny poranek choć w miarę upływu czasu pogoda zaczęła się poprawiać. Zbiórkę zaplanowano na godz. 8.00, po powitaniu i losowaniu wędkarze rozeszli się na stanowiska. Około godz. 9.00 dano sygnał rozpoczynający zawody, wędkowano przez trzy godziny. W zawodach udział brało 11 wędkarzy którym pomimo słabych brań dopisywał humor. O godz. 12.00 sędzia Zenon Szkoda zakończył zawody i przeszedł po stanowiskach zbierając wyniki, zawodnicy natomiast zostali poczęstowani ciepłym posiłkiem. Po podliczeniu ogłoszono wyniki pierwszej edycji zawodów +60 i wręczono okolicznościowe puchary oraz medale za pierwsze trzy miejsca. Zwycięzcą zawodów został Antoni Sosiński z wynikiem 0,920kg, drugie miejsce zajął Zbigniew Godziszewski z wynikiem 0,720kg a trzecie miejsce zajął Stanisław Opała z wynikiem 0,700kg. Z racji tej że w zawodach uczestniczył prezes Grodziskiego koła wręczenia pucharów dokonał vice-prezes czyli moja skromna osoba. Poniżej dołączam plik z klasyfikacją oraz kilka zdjęć.