Pierwsze sztuki 2011- królował biały

/ 3 komentarzy / 6 zdjęć
  • konto usunięte
piątek 11.02,2011 , końcu zebrałem sie i opłaciłem karte , następny skok po robaczki i jade, wędki naszykowałem juz w czwartek . w sobote nadawali mróz także w weekend nie połowie,. godz 13 po pracy jade w miejsce gdzie rok temu otworzyliśmy ze szwagrem sezon, niestety bez gumiaków nie przejde trochę wylało :) ale 500 metrów dalej jest kolejny młyn także jest szansa . jade i jest ok. rozwijam więc wędki i siedze. zabrałem tylko wędki i krzesełko, nawet okraczek nie miałem. Pada, pada coraz bardziej, na szczęscie płaszczyk miałem w aucie. na jednej wędce mam czerwonego na drugiej białego nic sie nie dzieje. Przestało padać , godz 15 , przychodzi okoliczny wędkarz , nęci bułką , łowi na chlebek i co chwila wyciąga płotki i jazie,.także biorą a ja nic :( zaczeło padac ok 16 gościu sie zawinoł , ja też juz zmarzłem i sie zwijam, . w aucie patrze przestało padać, oki :) jeszcze posiedze myśle sobie pójde w to miejse gdzie ten koles , nawet fotela nie brałem. chlebka nie mam także znowu na jednej biały na drugiej czerwony, rzuciłem i branko, delikatne ale siedzi :) moje zdziwienie było tak wielkie ze nawet zdjęcia nie zrobiłem, karpik :) miał może z 15 cm. albo i nie ,ucałowałem go i wypuściłem. druga zdobycz to leszczyk , pieknie prowadził mój spławiczek 0,5 g. po chwili wzieła płoteczka , ale juz byłem tak mokry i zmarznięty ze zwinąłem wedki i do domu. bo godzina już póżna po 17 i żona dzwoni ze obiad.
Wypad jak kazdy jeden udany, po to są :) ale na tym królował biały robaczek, pozro

 


4.4
Oceń
(19 głosów)

 

Pierwsze sztuki 2011- królował biały - opinie i komentarze

witiakwicol1witiakwicol1
0
Fajnie tak pierwszy raz wyskoczyć i jeszcze rybki do towarzystwa są gotowe to coś pięknego.Ja muszę jeszcze poczekać bo w nocy przymrozki dochodzą nawet do -12 więc za zimno.Pozdrawiam.
(2011-02-13 19:16)
pilattopilatto
0
super, ja ez bylem ale w czwartek, jednak lód tak gruby ze jeszcze pod lodem łowili więc lipa... trza bedzie jeszcze z miesiąc poczekac przy obecnych mrozach (2011-02-13 19:39)
raby6raby6
0
no jak czytam pierwsze wyprawy w tym roku to az mnie ściska hehe mam nadzieje ze w weekend uda sie gdzies wybrac chociaz nie mam jeszcze żadnej opcji...pozdrawiam (2011-02-15 17:48)

skomentuj ten artykuł