Pierwsze Uśmiechy za Wędkę

/ 2 komentarzy / 3 zdjęć
Powoli zbliża się zakończenie Akcji „UŚMIECH ZA WĘDKĘ”, której pierwszym etapem była zbiórka sprzętu wędkarskiego. I oto przyszedł czas na wywołanie uśmiechu wśród dzieci, bo to właśnie one są beneficjentami tejże akcji.

W dniu 20.05.2016r. w siedzibie Koła PZW nr 45 Kolejarz w Stargardzie o godz. 16.00 miała miejsce niezwykle miła mała uroczystość. Było to pierwsze spotkanie z dziećmi, którym mogliśmy dzięki wędkarzom sprawić upominki. Członkowie Zarządu Koła, w osobach Prezesa Koła kol. Zbigniewa Kowalczyka oraz V-ce Prezesa kol. Mieczysława Żywickiego jak również przedstawiciela Młodzieżowej Szkółki Wędkarskiej „OKOŃ” przy Kole nr 45 kol. Emiliana Hołubowskiego, mieli zaszczyt wręczyć dzieciom zestawy wędkarskie wraz z drobnymi upominkami. Pierwszymi, którzy za sprzęt podziękowali uśmiechami byli Oskar i Kewin z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 3 w Stargardzie. Chłopcy przybyli z opiekunką panią Patrycją Nowacką, na ręce której został przekazany sprzęt dla dzieci, które niestety z powodów realizacji innych zajęć nie mogły osobiście uczestniczyć w spotkaniu.  

Chłopcy obiecali aktywnie spędzać czas „na rybach” w miarę możliwości i oczywiście wszystkie dzieci zostały zaproszone na Wędkarski Dzień Dziecka organizowany przez Koła PZW w Stargardzie: KOLEJARZ, OKOŃ, INA i MIĘTUS pod nazwą MŁODYRYBOAMANIAK 2016.

 


4
Oceń
(5 głosów)

 

Pierwsze Uśmiechy za Wędkę - opinie i komentarze

dendrobenadendrobena
0
Akcja godna naśladowania.Słowa uznania dla organizatorów oraz sponsorów. Pozdrawiam. (2016-05-22 13:06)
piotr 0206piotr 0206
0
Tak nie wiele trzeba aby dostarczyć dzieciakom radości.Życzę dobrych brań na zawodach z okazji Dnia Dziecka. (2016-05-23 18:44)

skomentuj ten artykuł