Pierwsze zawody wędkarskie w 2007 r.

ZAWODY PODLODOWE

Nie odbyły się ze względu na brak odpowiedniej grubości tafli lodowej

ZAWODY Z OKAZJI KONSTYTUCJI 3-GO MAJA

W dniu 3-go Maja z okazji Konstytucji 3-go Maja odbyły się pierwsze spławikowe zawody o puchar Starosty Sochaczewa oraz Mistrzostwo Kobiet, Juniorów i Kadetów oraz towarzyskie Seniorów. W sumie wzięło udział dwudziestu zawodników. Niestety kobiety nie uczestniczyły, a szkoda!.

W najmłodszej grupie tj. kadetów uczestniczyło dwóch zawodników. Mistrzem został Damian Sokół, który uzyskał 44pkt. Natomiast pierwszym vice Mistrzem został Trzos Bartłomiej.
W grupie juniorów wzięło udział siedmiu zawodników. Mistrzem został Tomasz Mikulski z wynikiem 148pkt. pierwszym vice Mistrzem z wynikiem 100 pkt został Oskar Cieslak, natomiast drugim vice mistrzem został Krzysztof Rybacki z wynikiem56 pkt.

W grupie seniorów uczestniczyło jedenastu zawodników, najlepszym okazał się Artur Skrzypkowski, który uzyskał 2496 pkt. i to jemu został wręczony puchar i nagroda
rzeczowa z rąk Starosty Pana Piotra Osieckiego, na drugim miejscu z wynikiem 1998 pkt. uplasował się Stanisław Matusiak, natomiast trzeci w tej grupie z wynikiem 734 pkt. był Marcin Bylinowicz

ZAWODY SPINNINGOWE JAŹ BZURY

W dniu 6-go Maja odbyły się towarzyskie zwody spinningowe „Jaź Bzury” Na tych zawodach uczestniczyło 16 zawodników, najlepszym z zawodników okazał się Kowalski Daniel z koła Chodaków, który uzyskał 2818 pkt, drugim zwycięzcą został Buczek Ryszard, który uzyskał 1100 pkt, z koła Sochaczew- Miasto natomiast na trzecim miejscu uplasował się Bylinowicz Marcin, który osiągnął nieco gorszy wynik, bo 1032 pkt. Jak widać umiejętności Marcina nie tylko w spławiku są dobre.