Pierwszy dzień wiosny21.03.20.

/ 14 zdjęć


W dniu dzisiejszym t/j 21.03.2020r w pierwszym dniu wiosny pojechałem jej szukać w terenie. I jako wędkarz oczywiście nad wodę. Siedzimy teraz w domu w mieście tak jakby w kwarantannie bo
jak wszyscy wiedzą jest to dla nas ludzi ciężki czas. Wirus szaleje i zbiera żniwo. Co dalej jak żyć co z wędkowaniem- prawie się o tym nie myśli.
Trudno usiedzieć w domu więc zrobiłem krótki objazd w miejsca gdzie kiedyś stawialiśmy z Synem pierwsze kroki wędkarskie.
Powiem tak, w przeciągu tych może 30 lat są zmiany ale nie tak istotne dla wędkarstwa jak myślałem. A że w te miejsca nie zaglądaliśmy już dawno to i z radością pojechałem. Woda jak płynęła tak płynie tylko dojazd do miejsc jest lepszy. Nawet widziałem kilka rybek , oraz kolegę wędkarza który rozkładał sprzęt . Czyli duch w narodzie nie ginie. Myślę że im będzie cieplej tym i ludzi nad wodą przybędzie. Zrobiłem kilka zdjęć by pocieszyć oko, wstawiłem je by koledzy też skorzystali z tego widoku. Do zobaczenia nad wodą myślę że tym razem z wędką. Może jeszcze zdążę z raz na miętusa. Pozdrawiam.

 


4.3
Oceń
(6 głosów)

 

Pierwszy dzień wiosny21.03.20. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł