Pierwszy konkurs wedkuje.pl na Twitterze


Dla wszystkich Użytkowników i Sympatyków którzy obserwują nas na Twitterze. Przez pięć kolejnych dni, począwszy od poniedziałku 9 marca, będziemy zadawać proste wędkarskie pytania. Każdego dnia będziemy pytać o jeden temat i codziennie czekamy na Państwa odpowiedzi. Tweetnijcie je do nas używając guzika "odpowiedź" pod naszym pytaniem. Wygrywa ten kto najszybciej odpowie poprawnie na wszystkie nasze pytania. Liczy się wiedza wędkarska i szybkość odpowiedzi. Na zwycięzców czekają nagrody ufundowane przez firmę Robinson. Ogłoszenie wyników nastąpi 16 marca

 

1 miejsce - kołowrotek Robinson Quartz Pro Sea 5006
Nowoczesny kołowrotek o dużej pojemności szpuli, sprawdzi się podczas łowienia na morzu zarówno z kutra jak i plaży. Bardzo precyzyjnie wykonane mechanizmy gwarantują płynną prace nawet przy bardzo dużych obciążeniach.
5 łożysk kulkowych plus oporowe, odporne na działanie soli i wody morskiej,
korpus i rotor wykonano z japońskiego grafitu "Reny Mitsubishi"
gumowa uszczelka: zabezpiecza hamulec i przekładnię kołowrotka przed dostępem wilgoci
aluminiowa odkuwana rączka z ergonomicznym uchwytem 
szpula główna: aluminiowa
szpula zapasowa: aluminiowa
przedni, multitarczowy mechanizm hamulca o dużym zakresie regulacji siły hamowania.2 miejsce - Kołowrotek Robinson ADMIRA 257
Admira to wyjątkowo estetyczny, nowoczesny kołowrotek przeznaczony głównie dla spinningistów. Pracuje idealnie dzięki precyzyjnemu spasowaniu głównych mechanizmów kołowrotka. Admira wykonana jest z najlepszych materiałów: przekładnia z mosiądzu i duralu, a łożyska maja pokrycie ceramiczne, dzięki czemu kołowrotek pracuje płynnie i jest bardzo trwały. Admira ma zaprojektowany korpusu w systemie Slim Body co sprawia, że kołowrotek jest lekki i doskonale nadaje się do finezyjnego spinningowania. Użyteczność plus wyjątkowy atrakcyjny wygląd Admiry (perłowy korpus) może sprawić, że kołowrotek stanie się prawdziwą perełką w naszej ofercie. Miejsce 3 i 4 - haczyki karpiowe Robinson Titanium Chinu 115 G oraz kotwice sumowe Robinson Titanium Siluro 2/0 po 2 paczki każdych 

Serdecznie zapraszamy. Tweetnij @wedkujepl i wygrywaj sprzęt Robinsona. 

Zasady konkursu:
1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest posiadanie zarejestrowanego konta w serwisie społecznościowym twitter.com
2. Warunek numer dwa to obserwowanie konta wedkujepl na twitterze – jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, pora zacząć!
3. Portal wedkuje.pl przez 5 kolejnych dni - od 9 do 13 marca, będzie publikował na swoim twitterowym koncie proste pytania konkursowe.
4. Odpowiedzi na nie należy udzielać bezpośrednio na Twitterze, klikając guzik "odpowiedź" pod zamieszczonym przez wedkujepl wpisem. Odpowiedzi te są oczywiście bezpłatne.
5. Każdy Użytkownik może udzielić tylko jednej odpowiedzi dziennie.
6. Do finałowej rozgrywki przechodzą Uczestnicy, którzy prawidłowo odpowiedzą na wszystkie zadane pytania.
7. O kolejności miejsc i rodzaju nagród decyduje szybkość udzielenia kompletu poprawnych odpowiedzi.
8. W przypadku braku odpowiedniej ilości Uczestników z kompletem poprawnych odpowiedzi, o kolejności miejsc zdecyduje największa liczba trafnych odpowiedzi nadesłanych przez innych Uczestników.
9. Nagrody będą przesyłane zwycięzcom po uprzednim przekazaniu przez nich swoich danych, niezbędnych do wysyłki nagrody na adres elektroniczny Redakcji portalu: redakcja@wedkuje.pl
10. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne nieprawidłowości w działaniu sieci Internet, nieprawidłowości w działaniu systemów teleinformatycznych Organizatora i innych firm współpracujących. Jak również za przypadki wykonania połączeń przez osoby nieuprawnione. Wymienione przypadki nieprawidłowości nie mogą być przyczyną reklamacji ze strony Uczestników konkursu.
11. W konkursach nie mogą brać udziału pracownicy organizatora, pracownicy innych podmiotów współpracujących przy organizacji i przeprowadzeniu konkursu ani członkowie rodzin (do II stopnia pokrewieństwa lub powinowactwa) pracowników tych podmiotów.
12. Podmiotem urządzającym konkursy na zasadach określonych w regulaminie jest Hoblo Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczewie, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 306912, NIP 837-17-59-746, kapitał zakładowy 280 000,00 PLN.

 


5
Oceń
(12 głosów)