Zaloguj się do konta

Pierwszy konkurs @wedkujepl na Twitterze - Wyniki

Piątek trzynastego wcale nie musi być pechowy. Tego właśnie dnia zadaliśmy ostatnie pytanie w pierwszym konkursie wedkuje.pl zorganizowanym na serwisie społecznościowym Twitter. Przez pięć dni pytaliśmy o proste wędkarskie tematy a zadaniem Państwa – Użytkowników, którzy obserwują nasze konto, było jak najlepiej i jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie. Liczyła się ichtiologiczna wiedza, wędkarska cierpliwość i szybkość działania. W konkursie wzięło udział łącznie kilkunastu Użytkowników. Liczba może nie jest jeszcze znaczna, ale był to pierwszy taki nasz konkurs i mimo wszystko cieszymy się z odzewu.

Cieszy też, ze wszystkie otrzymane odpowiedzi były poprawne a dokładnie 10 uczestników wykazało się wytrwałością i systematycznością, biorąc udział w naszej zabawie od początku do końca. Zadecydowała więc szybkość odpowiedzi na poszczególne zadania, którą podsumowaliśmy zestawiając i punktując kolejność w jakich przychodziły codziennie tweety od Państwa. 

Wszystkim Uczestnikom gratulujemy a laureatów prosimy o jak najszybsze podanie danych teleadresowych niezbędnych do wysyłki nagród. Prosimy o przesłanie ich bezpośrednio z własnych kont na konto @wedkujepl na Twitterze i/lub na mailowy adres Redakcji portalu.

Serdeczne gratulacje i podziękowania za udział.  

1 miejsce - Paweł Karwowski 
otrzymuje kołowrotek Robinson Quartz Pro Sea 5006 

Nowoczesny kołowrotek o dużej pojemności szpuli, sprawdzi się podczas łowienia na morzu zarówno z kutra jak i plaży. Bardzo precyzyjnie wykonane mechanizmy gwarantują płynną prace nawet przy bardzo dużych obciążeniach.
5 łożysk kulkowych plus oporowe, odporne na działanie soli i wody morskiej,
korpus i rotor wykonano z japońskiego grafitu "Reny Mitsubishi"
gumowa uszczelka: zabezpiecza hamulec i przekładnię kołowrotka przed dostępem wilgoci
aluminiowa odkuwana rączka z ergonomicznym uchwytem
szpula główna: aluminiowa
szpula zapasowa: aluminiowa
przedni, multitarczowy mechanizm hamulca o dużym zakresie regulacji siły hamowania.


2 miejsce - tom 
Nagrodą jest kołowrotek Robinson ADMIRA 257 

Admira to wyjątkowo estetyczny, nowoczesny kołowrotek przeznaczony głównie dla spinningistów. Pracuje idealnie dzięki precyzyjnemu spasowaniu głównych mechanizmów kołowrotka. Admira wykonana jest z najlepszych materiałów: przekładnia z mosiądzu i duralu, a łożyska maja pokrycie ceramiczne, dzięki czemu kołowrotek pracuje płynnie i jest bardzo trwały. Admira ma zaprojektowany korpusu w systemie Slim Body co sprawia, że kołowrotek jest lekki i doskonale nadaje się do finezyjnego spinningowania. Użyteczność plus wyjątkowy atrakcyjny wygląd Admiry (perłowy korpus) może sprawić, że kołowrotek stanie się prawdziwą perełką w naszej ofercie. 


Miejsce 3 - Agata Chromczak

Miejsce 4 - Filip Podsiadły

Do obojga pojadą haczyki karpiowe Robinson Titanium Chinu 115 G oraz kotwice sumowe Robinson Titanium Siluro 2/0 po 2 paczki każdych

GRATULUJEMY i dziękujemy za wspólną zabawę

Zasady konkursu: 

1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest posiadanie zarejestrowanego konta w serwisie społecznościowym twitter.com
2. Warunek numer dwa to obserwowanie konta wedkujepl na twitterze – jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, pora zacząć!
3. Portal wedkuje.pl przez 5 kolejnych dni - od 9 do 13 marca, będzie publikował na swoim twitterowym koncie proste pytania konkursowe.
4. Odpowiedzi na nie należy udzielać bezpośrednio na Twitterze, klikając guzik "odpowiedź" pod zamieszczonym przez wedkujepl wpisem. Odpowiedzi te są oczywiście bezpłatne.
5. Każdy Użytkownik może udzielić tylko jednej odpowiedzi dziennie.
6. Do finałowej rozgrywki przechodzą Uczestnicy, którzy prawidłowo odpowiedzą na wszystkie zadane pytania.
7. O kolejności miejsc i rodzaju nagród decyduje szybkość udzielenia kompletu poprawnych odpowiedzi.
8. W przypadku braku odpowiedniej ilości Uczestników z kompletem poprawnych odpowiedzi, o kolejności miejsc zdecyduje największa liczba trafnych odpowiedzi nadesłanych przez innych Uczestników.
9. Nagrody będą przesyłane zwycięzcom po uprzednim przekazaniu przez nich swoich danych, niezbędnych do wysyłki nagrody na adres elektroniczny Redakcji portalu: redakcja@wedkuje.pl
10. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne nieprawidłowości w działaniu sieci Internet, nieprawidłowości w działaniu systemów teleinformatycznych Organizatora i innych firm współpracujących. Jak również za przypadki wykonania połączeń przez osoby nieuprawnione. Wymienione przypadki nieprawidłowości nie mogą być przyczyną reklamacji ze strony Uczestników konkursu.
11. W konkursach nie mogą brać udziału pracownicy organizatora, pracownicy innych podmiotów współpracujących przy organizacji i przeprowadzeniu konkursu ani członkowie rodzin (do II stopnia pokrewieństwa lub powinowactwa) pracowników tych podmiotów.
12. Podmiotem urządzającym konkursy na zasadach określonych w regulaminie jest Hoblo Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczewie, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 306912, NIP 837-17-59-746, kapitał zakładowy 280 000,00 PLN.

Opinie (11)

Jakub Woś

Gratulacje, ja byłem za wolny [2015-03-16 18:23]

Artur z Ketrzyna

6. Do finałowej rozgrywki przechodzą Uczestnicy, którzy prawidłowo odpowiedzą na wszystkie zadane pytania. 7. O kolejności miejsc i rodzaju nagród decyduje szybkość udzielenia kompletu poprawnych odpowiedzi. Wyłonieni zwycięzcy, nie spełnili tych punktów regulaminu. [2015-03-16 19:08]

Zielan

Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Sugerujesz się tym co widzisz z swojego konta na Twitterze? [2015-03-16 19:46]

Artur z Ketrzyna

Tak, widzę kto twiterował, udzielał odpowiedzi. na pytanko z 10 marca żaden z wyłonionych nie odpowiedział, a 9 marca tylko Paweł Karwowski (z tych wyłonionych) [2015-03-16 20:22]

Jakub Woś

A ja na ile odpowiedziałem według Twoich informacji? [2015-03-16 20:27]

Zielan

Nie wierz w to co widzisz Artur. Twitter w swej prostocie jest bardzo złożony :) [2015-03-16 20:38]

Zielan

Ja widzę, że karwos odpowiedział na wszystkie pytania. Wystarczy wejsc na jego profil. [2015-03-16 20:41]

Artur z Ketrzyna

Red al Ghul, a jaki masz tam login? [2015-03-16 20:44]

Artur z Ketrzyna

Rogeros, faktycznie. Jest jak mówisz. Twitter w swej prostocie, jest bardzo złożony... Dziwi mnie też to że, pewne odpowiedzi, są dużo wcześniej niż ja widziałem twitta. No ale cóż są. Nie widzę wszystkich, tak samo u siebie... Pogibane... [2015-03-17 08:09]

karwos33

Zwykły Tweet musi być \"retweetowany\" przez konto, do którego się odwoływał lub musi być udzielona do niego odpowiedź. Jeśli wedkuje.pl nie retweetowało Twojego tweeta, to dla innych popada on zwyczajnie w zapomnienie ale dla wedkuje.pl jest ciągle widoczny :) Aby tweet był widziany dla wszystkich, musisz poprzedzić go kropką, np. \".@wedkuje.pl\" i tu treść tweeta :) Pozdrawiam [2015-03-17 10:05]

Artur z Ketrzyna

Dowiedziałem się że jest tez coś takiego jak nie publiczne odpowiedzi. Tak więc nie są one widoczne publicznie. Ot takie coś... Przepraszam za zamęt. [2015-03-17 14:06]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej