Pierwszy spławik za nami

/ 3 zdjęć


W dniu 20.06.2020 na jeziorze Starzyc w Chociwlu zostały rozegrane w naszym kole zawody pierwszej tury o Miano Mistrza Koła roku 2020 w spławiku. 

Pomimo iż pogoda nie napawała optymizmem to rzec można że wstrzeliliśmy się z organizacją i zdążyliśmy rozegrać zawody bez deszczu i w przyzwoitych warunkach, dając możliwość delektowania się współzawodnictwem i doborowym towarzystwem.  Ze względu na istniejące obostrzenia sanitarne musieliśmy troszkę zmienić samą organizację, wiecie takie tam maseczki, odległości i serwowanie poczęstunku „na wynos” ale myślę, że uczestnicy rozumieją że zdrowie jest najważniejsze. Niemniej jednak było nieźle i po uczestnikach widać było że długo czekali na zawody i są wyposzczeni i spragnieni tych spotkań nad wodą i rywalizacji.  Na starcie stanęło 31 zawodników co oznacza iż zawody są wciąż bardzo popularną formą wędkowania pośród członków naszego Koła.  Prezes Koła rozpoczął spotkanie witając przybyłych i zagrzewając do walki. Rozpoczęcie rywalizacji o godz. 09.00 nie zapowiadało się optymistycznie ze względu na niepewna aurę ale w miarę upływu czasu woda ożywała. Zaczęło się po kilka sztuk dorodnych płoci,
okonie, jakieś krasnopióry, czasem krąp, podleszczaki i tak poszło. Pomimo obaw o wyniki można było pobawić się zarówno batami jak i tyczkami. Szkoda tylko że okazy się nie trafiły:)

Wyniki pierwszej tury zawodów o tytuł Mistrza Koła w roku 2020:

  Kategoria Kadetów:

1.  Róża Pieszko z wynikiem 2625 pkt.

2.  Filip Wichurski w wynikiem 1770 pkt.

Kategoria Juniorów:

1.  Patryk Dalke z wynikiem 1705 pkt.

2.  Dariusz Krus w wynikiem 1570 pkt.

Kategoria Kobiet:

1.  Eliza Felisiak z wynikiem 2460 pkt.

Kategoria Seniorów Sektor A

1.  Jarosław Walczak z wynikiem 5985 pkt.

2.  Jarosław Biryłko z wynikiem 5225 pkt.

3.  Ryszard Matyjaszczyk z wynikiem 5090 pkt

Kategoria Seniorów Sektor B

1.  Marek Łobasz z wynikiem 8950 pkt.

2.  Robert Molski z wynikiem 6285 pkt.

3.  Lech Wichurski z wynikiem 5675 pkt

Zwycięzcom gratulujemy uzyskanych wyników a wszystkim uczestnikom życzymy wędkarskich sukcesów i do zobaczenia na kolejnych zawodach, które już niedługo 5-go lipca.  Dzięki sprawnej  organizacji i zabezpieczeniu logistycznemu uczestnicy po skończonej rywalizacji w oczekiwaniu na ogłoszenie wyników i wręczenie nagród i upominków mogli skorzystać z poczęstunku serwowanego przez niezastąpionego Jerzego, któremu serdecznie dziękujemy za przygotowanie i obsługę.  Podziękowania należą się również organizatorom, którzy już od godz. 5.30 przygotowywali miejsce zawodów pod egidą Mirosława oraz członkom Kapitanatu Sportowego Koła, którzy pod przewodnictwem Jarosława zajęli się przygotowaniem łowiska i zabezpieczeniem stanowisk dla zawodników. Dziękuję również sędziom Emilowi i Mirkowi, za profesjonalne podejście i obsługę zawodów. Panowie dla wszystkich Gorące Podziękowania za poświęcony czas i zaangażowanie.  Zdjęcia grupowego oczywiście z wiadomych względów nie było ale te kilka fotek możecie zobaczyć w naszej galerii zdjęć na naszej stronie oraz bezpośrednio pod linkiem:

https://drive.google.com/drive/folders/1l_xSvlC-FBrmn9D1P-O06Xvm5Dlsitgn?usp=sharing

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Pierwszy spławik za nami - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł