Piknik majowy 1 maja 2014r - Spinning rozpoczęcie Sezonu 2014r

/ 1 komentarzy

Powoli zbliża się weekend majowy i pierwsze zawody spinningowe. Co niektórzy nie musimy pisać, kto, bo wszyscy wiedzą zarzucają nam, że robimy zawody w tym samym czasie, co Okręg. Nawet doszły nas słuchy, że powiadomiono Kapitanat Sportu. Sprawa wygląda następująco Nasze Koło zaplanowało zawody wcześniej, a Kapitanat Sportu zmienił datę Zawodów Okręgowych na 1 maja. Co za tym idzie nie powinniśmy robić zawodów 1 maja, by nie ograniczać startu w Zawodach Okręgowych Członkom Naszego Koła. I tak też czynimy :)
Decyzją Zarządu w 1 maja , zamiast zawodów kołowych odbędzie się PIKNIK MAJOWY połączony ze wspólnym wędkowaniem. Tak by ludziom „życzliwym„ a w szczególności jednej osobie nie dać powodów do biegania na skargę do PZW. Zapraszamy wszystkich chętnych oczywiście Członków Naszego Koła, nie biorących udziału w Zawodach Okręgowych do wzięcia udziału w imprezie integracyjno- wędkarskiej wraz z małżonkami i dziećmi. Impreza odbędzie się w miejscowości Bielinek . Zbiórka na końcu kanału na parkingu o godzinie 6:30.Wpisowe na imprezę 20 zł od osoby. Po wspólnym wędkowaniu puchary i nagrody dla najlepszych, a także grill i niespodzianki
Chęć wzięcia udziału prosimy zgłaszać w sklepie „U Bogdana „ najpóźniej do 29 kwietnia do godziny 16:00. Przypominam osobom chcącym wędkować, o wykupieniu uprawnień na wody Spółdzielni Regalica.
Więcej informacji na telefon dla zainteresowanych.
Zarząd Koła

 


4.2
Oceń
(5 głosów)

 

Piknik majowy 1 maja 2014r - Spinning rozpoczęcie Sezonu 2014r - opinie i komentarze

Sharkoo Sharkoo
0
Szkoda, że nie mam możliwości uczestniczyć. BO chętnie bym wybrał się na pierwszą imprezę w kole:)Niestety nie wszyscy mają Święto Pracy. nie mniej jednak życzę wszystkim udanej imprezy (2014-04-23 08:57)

skomentuj ten artykuł