Piknik wędkarski dla dzieci Koła Opoczno Miasto 2009

/ 7 komentarzy / 25 zdjęć


W dniu 30.05.09 z związku zbliżającym się dniem dziecka zarząd koła
zorganizował piknik dla dzieci naszych wędkarzy . Mimo kiepskiej aury frekwencja była spora . Ponad 25 dzieciaków plus spora grupa opiekunów i rodziców zjawiła się nad Opoczyńskim zalewem . Na początek organizatorzy zaproponowali wspólne wędkowanie . Dzieci po wylosowaniu stanowisk wraz z rodzicami rozeszli się na stanowiska . Wspólne wędkowanie w gronie rodzinnym zapewne wszystkim wyszło na dobre . Dzieciaki chętnie sięgały po wędki i wspólnie z rodzicami przygotowywały zanętę . Ryby dzisiaj zbytnio nie żerowały co pokazały wcześniejsze wyniki {Rano zorganizowano zawody dla kadetów do lat 16 } Sam z córką próbowałem złowić jakąś rybkę ale bezskutecznie . Niektórym dzieciom udało złowić się kilka rybek . Wyniki może niebyły zbyt rewelacyjne ale może zaszczepiły ideę wędkarstwa w naszym narybku . Po godzinnych zmaganiach wędką na młodych adeptów wędkarstwa czekała smaczna kiełbaska . Sędziowie kol. Lewiński i kol. Żytny stanęli na wysokości zadania przygotowują ciepłą kiełbaskę z grilla . Po posiłku na dzieciaki czekały słodycze . Dzięki sponsoringowi przez Państwa Fałdrowicz właścicieli cukierni , dzieci z uśmiechem na twarzy pałaszowały wuzetki ,pączki, zapijając sokiem . W tym miejscu na prośbę zarządu koła składam serdeczne podziękowania dla sponsora który sprawił dzieciom tyle radości . Na zakończenie wspólnego spotkania wszyscy zostali obdarowani lizakami a ze było tego sporo dzieci z pełnymi kieszonkami słodyczy wyruszyły do domu . Do zobaczenia za rok. Miejmy nadzieje że pogoda będzie lepsza no i nie zawiedzie nasz coroczny sponsor .
Z wędkarskim pozdrowieniem ,,świezy”

 


4.8
Oceń
(22 głosów)

 

Piknik wędkarski dla dzieci Koła Opoczno Miasto 2009 - opinie i komentarze

KYLONKYLON
0
Brawo Sylwester za świetny artykuł i za zdjęcia musiałeś sie nieźle napracować,ciesze sie,że w artykule wymienileś sponsorów 5-teczka. (2009-05-30 21:00)
spines21spines21
0
rośnie nowe pokolenie wędkarskie!
bardzo fajna incjatywa,brawo dla organizatorów i sponsorów.
kapitalna jest ta dziewczynka sprawdzajaca zanęte!
brawo,brawo!
pozdro (2009-05-31 08:40)
zegarzegar
0
Łasuchu, myślę że dzieciakom pączków nie podbierałeś?. Świetny artykuł i zdjęcia. A jaka radość dla nich. Przez takie akcje można zaszczepić poszanowanie przyrody i niezłego bakcyla wędkarskiego. A , że póżniej nie którzy dostaną fioła na tym punkcie, to już skutek uboczny, którym zarazić się można przez kontakt z wędką. Duża pochwała tej akcji. Pozdrawiam (2009-05-31 13:33)
slawomir66slawomir66
0
Koledzy takie akcje można skomentować tylko jednym słowem - SUPER!!! (2009-05-31 13:50)
KYLONKYLON
0
Ta wspaniała dziewczynka to córcia Sylwka Rompy wspaniałego spławikowca,widać,że mieszanie zanęt ma po tatusiu. (2009-05-31 19:31)
swiezyswiezy
0
...oczywiście że tak . A poza tym zdjęcie jest opisane . Córa ma 8 lat i od 6,5 jeździ z mamą i tata na ryby . Mama czasami łowi ryby ale Pati jeszcze nie łowiła . W tym roku zapewne złowi swoją pierwszą rybę . (2009-05-31 21:09)
waldekwaldek
0
Dużo zdrówka dla Pati i wszystkich dzieciaków. Może będzie tak wytrwała kiedyś jak jej Tatuś . Ale przykład niech nie bierze od Tatusia tylko Mamusi.5 Pozdrawiam. (2009-06-01 15:42)

skomentuj ten artykuł