Plan pracy - oferta koła 2016


Witam

W poniższym komunikacie chcę przedstawić w skrócie jakie atrakcje kapitanat z zarządem przygotował na sezon 2016.

1. Wzorem lat poprzednich na bazie  zawodów w dyscyplinie gruntowej i spławikowej  zrobimy cykl Grand Prix Koła , wyłaniający najlepszych wędkarzy regulamin (tutaj). 

Nowość na 2016 w Mistrzostwach Koła w dys. spławikowej wyłonimy Mistrza w kategorii senior +55 .W tej kategorii wiekowej zawodnik również otrzyma wsparcie z koła na zawody okręgowe czy Mistrzostwa Polski.

2. W dyscyplinie spinningowej odbędą się przynajmniej dwie imprezy Mistrzostwa Koła i towarzyskie więcej (tutaj)

3.Dla miłośników spokojnych zasiadek na Zofijówce przeprowadzimy konkurs pt."Łowca Okazów" regulamin (tutaj).

4.Zawodnicy z większymi aspiracjami sportowymi np.występy na arenie okręgowej otrzymają wsparcie z Koła ,zasady (tutaj).

5. Dla młodzieży do lat 16 będzie Młodzieżowe Grand Prix Kół Kleń i Lutomiersk .Ta propozycja skierowana jest do młodych wędkarzy co chcą rozwijać swoje hobby
, a może kiedyś będą reprezentować swoje Koła na wyższym szczeblu.Regulamin (tutaj).

6.Całość wypełni seria zawodów towarzyskich organizowanych przez Sekcję Wędkarstwa Gruntowego BR na ciekawych łowiskach ,patrz terminarz .Zawody sekcji ,tu bardziej stawiamy na spotkanie nad wodą i łowienie w grupie, niż punkty .Polecam osobą starszym lub zaczynającym swoją przygodę z zawodami.Dostępne dla wszystkich członków koła.

7. Jeśli pogoda pozwoli, to  w naszym kalendarzu na stałe zagoszczą zawody podlodowe. W tym roku jedna impreza już się odbyła.

Wszystkie zawody będą sygnalizowane i opisane w kalendarium ,możliwe zmiany terminów i łowisk.Będziemy otwarci na propozycję wędkarzy sami może zaproponujemy jakieś usprawnienia w sezonie,tak proszę stronę przeglądać na bieżąco .

Praktycznie w naszych propozycjach wędkarz w  każdej kategorii wiekowej oraz w każdej metodzie znajdzie coś dla siebie .Będziemy spotykać się na wodach PZW i stawach komercyjnych ,a nawet na łowiskach super specjalnych jakim od tego roku jest mały staw na łowisku Zofiówka z zasadą "złów i wypuść".

Nasze imprezy cechuje łagodny regulamin , atrakcyjne nagrody ,dobra atmosfera i  smaczne
poczęstunki.

- łagodny regulamin - z regulaminu PZW jest zaczerpnięte tyle ,ile jest niezbędne aby nasze spotkania nazywać zawodami.Decydują ustalenia na odprawie.

- atrakcyjne nagrody - dzięki współpracy ze sklepem Match Pro w naszych nagrodach jest sprzęt najwyższej jakości renomowanych firm np. MILO,DRENNAN,MATCH PRO,RIVE.


Zapraszamy

V-ce prezes d/s sportu

Marek Owczarz

 


5
Oceń
(5 głosów)

 

Plan pracy - oferta koła 2016 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł