Planujemy sierpniowe i wrześniowe potyczki.

/ 2 zdjęć


Po ponad 2 miesięcznej przerwie w zawodach wędkarskich wraz z ostatnim weekendem sierpnia zaczynamy bardzo aktywny okres sportowy.
Już 26.08. na stawach w Gołęniewie Nowym staną w szranki nasi milusińscy, aby rozegrać jedne ze swoich pierwszych mistrzostw.
Wielu Kolegów planuje wspólne wędkowanie na jeziorze Kromszewickim z wykorzystaniem pobytu w stanicach.
  "II FEEDEROWE MISTRZOSTWA KOŁA" odbędą się w dniu 3.09.2017 r. na zbiorniku „Grójec” w gminie Boniewo. Odprawa 7.15,start 8.00, jedna tura min. 4 godz. Zapisy do 22.08.godz.17.00 u Skarbnika po wpłaceniu dobrowolnej wpłaty na sport i rekreację.
Przypominamy o :siatce zapewniającej rybom przetrwanie w dobrej kondycji, wypychaczach do haczyków, napojach chłodzących oraz naczyniach i sztućcach. Obowiązuje regulamin zawodów Koła.
16.09. organizujemy "Jubileuszowe zawody wędkarskie" przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Kutnie, na które zaprosimy wszystkie samorządy terytorialne z terenu powiatu kutnowskiego. Okazją ku temu jest 150 rocznica Powiatu Kutno i 40 - lecie Koła "METALURG".
Natomiast 27.09. przymierzamy się zorganizować tradycyjne zawody dla seniorów i ich partnerów pod nazwą "Z wędką po zdrowie". W tym roku będzie to prawdopodobnie jedna z imprez wchodzących w "Kutnowskie dni seniora" organizowanego przy wsparciu Prezydenta Miasta Kutno. Dla partnerów w trakcie rywalizacji wędkarskiej zaproponujemy : podstawowe badania lekarskie EKG, poziom cukru i cholesterolu, spotkanie z dietetykami połączone z propozycją przygotowania zdrowego posiłku, zajęcia fitnes oraz wielkie wspólne grillowanie. Jednym z współorganizatorów będzie klub seniora działający przy OM PZW.
 

 


5
Oceń
(4 głosów)

 

Planujemy sierpniowe i wrześniowe potyczki. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł