Plany klubu Starfish na 2016r.

/ 1 komentarzy

Już niedługo zostanie ogłoszony kalendarz okręgowy w zawodach spławikowych na 2016 rok. Czekamy na ten moment aby na naszej stronie go opublikować. Dopiero wtedy będzie można w kole Spóldzielca wyznaczyć terminy zawodów i podobnie w klubie. Wszystko po to aby nie było niepotrzebnym "przeciążeń (sobota, niedziela) czy pokrywających się terminów. Jak wiadomo koło będzie organizowało zawody w sobotę, klub w niedziele.

W 2016 roku klub Starfish będzie startował jak co roku w zawodach okręgowych. Prawdopodobnie ze składem pełnym nie będzie problemów (3 seniorów, junior + kobieta). Poza tym Starfish zorganizuje kilka tur GP swojego klubu (min. 5 tur). Będą to zawody otwarte i każdy wędkarz będzie mógł wziąć udział. Aby zawody się odbyły musi wystartować przynajmniej 10 osób. Opłata startowa to dla wędkarzy należących do naszego koła wynosić będzie 25zł, dla pozostałych 30zł. Dla zawodników z naszego klubu- kwestia dogadania. Jeśli chodzi o puchary i upominki to wszystko będzie zależało od ilości startujących. Np. przy 10 zawodnikach to minimum 3 ładne puchary i dla każdego delikatne upominki. Pula będzie wzrastała wraz z większą ilością startujących. Nie chcemy ze startowego czerpać zysków! Z każdych zawodów będzie relacja, wyniki, zdjęcia na naszej stronie.

Chcielibyśmy aby pierwsze zawody klubu Starfish odbyłyby się już po koniec lutego. Tylko czy pogoda na to pozwoli? Planowanym boiskiem zmagań ma być rzeka Ina w Stargardzie (od ul Nowowiejskiej). Ostatnie zawody koła Kolejarz pokazały, że rzeka przy bardzo niskim stanie wody miło nas zadziwiła wyrównanymi i fajnymi wynikami (można zobaczyć w jednym z tematów). O wszystkim będziemy informować wędkarzy wcześniej. Z związku z czym zapraszamy wszystkich wędkarzy do polubienia naszej strony na Faceboku (Starfish Stargard - drużyna sportowa).

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Plany klubu Starfish na 2016r. - opinie i komentarze

puchnapuchna
0
jakby co to ja jestem chetny na zawody daj znać (2016-01-09 20:43)

skomentuj ten artykuł