Zaloguj się do konta

Plany na przyszłość

Po mojej rozmowie z kilkoma osobami doszliśmy razem do wniosku, że powoli nadchodzi czas na zmiany. A konkretnie chodzi o założenie zupełnie nowego klubu. Chcielibyśmy aby w 2015r. właśnie nowy klub już istniał. Dlaczego nowy: bo stwierdziliśmy, że relacje w naszym klubie nie są najlepsze a konkretnie:
Jak wszędzie są zawodnicy bardzo w porządku ale jest osoba/osoby, które  nie powinny znajdować się w takim zespole wędkarzy ponieważ:
- nie opłacali śmiesznej składki rocznej (nie będę pisał kwoty bo ludzie by się śmiali, powiem tylko, że składka dotyczyła tylko seniorów), która to była przekazywana na rzecz juniora a nie w kieszeń! (dla zawodnika który to był brązowym medalistom Mistrzostw Polski w 2011 i przegrał złoto 115g!)
 - praktycznie nie pomagali przez ostatnie lata (jeden wielki patriota obudził się po paru latach i od razu straszył donosem do PZW bo to i tamto..., ale przez parę lat miał nas gdzieś,
- w dalszym nie ma pomocy chociażby przy transporcie młodych osób na zawody. Jak wiadomo takie osoby muszą się z kimś zabrać. Najgorsze jest to jak ktoś rezygnuje z jakiejś opcji żeby, żeby zabrać ową osobę a druga osoba mieszkająca w tej samej miejscowości jedzie na pusto.
- niektórzy zawodnicy klubu reprezentowali/reprezentują inne koła niekoniecznie za zgodą wszystkich zawodników.
-itd.

Dlatego trzeba mocno myśleć o zmianach. W naszym okręgu ciężko z kobietami i juniorami dlatego nowy klub miałby to bardzo szanować. W klubie były by osoby w porządku, dla których  kwota "jednego piwka" w miesiącu wydanego na zaszczytne cele będzie przyjemnością a nie przymusem. Po prostu trzeba stworzyć fajną drużynę (chodzi o wszystkich ludzi w klubie), która będzie ze sobą współpracowała a nie kładła kłody pod nogi. Organizowane były by zawody w większej ilości klubowe jak i otwarte. No i oczywiście nowy klub miałby swoją stronę internetową tak jak teraz ale by jeszcze lepiej działała... To tak w skrócie.
Z pozdrowieniami I drużyna Starfisha...

Opinie (4)

Robert670412

A może to właśnie te osoby powinny zmienić lub założyć swój klub bo do naszego i tak nic nie wnoszą? [2014-04-20 15:16]

Starfish Stargard

hehe powiedzą, że są założycielami. Ja wolę założyć coś nowego i wtedy odczepić się można raz na zawsze. Myślę, że z 10 osób się uzbiera, zresztą można jeszcze kogoś ściągnąć. Odnośnie takich ludzi temat był już poruszany parę sezonów temu i nic nie zostało ku temu zrobione. Ja jestem mimo wszystko za nowym klubem i będę przekonywał fajnych ludzi ze Starfisha i nie tylko. Wszyscy zorientowani ze Szczecina i okolic i tak będą wiedzieć kto my jesteśmy i przede wszystkim pomyślą jacy byliśmy odważni, zdecydowani w swoim działaniu. [2014-04-20 17:02]

Robert670412

Jakby co jestem za :) [2014-04-20 19:22]

monsterstar

Też się pisze na nowy pomysł! Kto się nie rozwija ten się cofa!!! ;-) [2014-04-22 20:40]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej