Plecak wędkarski - co zabrać ze sobą na ryby?

/ 5 zdjęć


Plecaki mają tę przewagę, że pomieszczą znacznie więcej sprzętowych drobiazgów niż kamizelka czy torba wędkarska. To właśnie powoduje, że są tak chętnie wybierane przez wędkarzy.
Charakterystyczną cechą plecaków są ergonomiczne "szelki" wygodne w trakcie noszenia. Dzięki temu, że przylegają one do karku, zapobiegają wlewaniu się deszczu między plecy a plecak. Jak wskazuje producent dwie mniejsze wersje (plecak mały i średni o wymiarach, kolejno: mały – 40x27x17cm, średni – 45x33x17cm) zalecane są na wyprawy spinningowe i muchowe, natomiast duży, o wymiarach - 52x40x21cm, zaadresowany jest głównie dla karpiarzy.


Nie tylko dla wędkarzy

Plecaki firmy Salix Alba są uniwersalne. Mają szerokie zastosowanie. Można je zabrać ze sobą chociażby na piknik. Doskonale nadają się na wycieczkę do lasu czy w góry lub po prostu "w trasę".
Podstawową zaletą plecaków Salix Alba jest ich praktyczność w każdych warunkach. Są lekkie, cechuje je duża pojemność. W średnim i dużym plecaku bez najmniejszego problemu pomieści się kurtka przeciwdeszczowa, termos z gorącą kawą lub herbatą, suchy prowiant czy pudełka z przynętami. Każdy model opatrzony jest firmowym skóropodobnym emblematem. Plecaki uszyte są z wysokiej jakości materiału. Posiadają jedną przednią i dwie boczne kieszenie oraz niezacinające się zamki błyskawiczne. Mają nowoczesny, elegancki design.
Za mały i średni plecak zapłacimy około 90 PLN, zaś duży (karpiowy) będzie nas kosztował niespełna 120 PLN. Plecaki te mogą być rozsądnym pomysłem na okolicznościowy prezent dla wędkarzy.

 


3.4
Oceń
(5 głosów)

 

Plecak wędkarski - co zabrać ze sobą na ryby? - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł