Płocie i wzdręgi - coś dla oka

/ 3 komentarzyDłuższy film o wzdręgach już był. Kilka informacji na temat jak i gdzie łowię oraz przyjemnych ryb. Apetyt wędkarski rośnie... nieustannie...
Czekając na brania tych jeszcze większych, udało mi się złowić kilka przyjemnych ryb. Płocie w granicach 30 cm i wzdręgi przekraczające tę granicę, to już fajne rybki - przynajmniej dla mnie.

Nie chcąc jednak robić kolejnego filmu w którym będziecie musieli więcej mnie słuchać niż oglądać fajnych ryb (^^) postanowiłem zrobić coś wyłącznie dla oka.

Kilka ujęć z ostatniego wypadu, kilka fajnych rybek. Dla pełnego relaksu i odprężenia.


Na moim kanale pękło już 100 000 wyświetleń. Jestem z tego powodu niezmiernie szczęśliwy i dumny, ponieważ 100 tysięcy było planem na koniec roku... Udało się tę granicę pokonać znacznie wcześniej!
Nie oznacza to oczywiście że zwalniamy... Już jutro ruszam po raz kolejny połowić piękniejsze siostry płoci, z nieco innym sprzetem, kamerą i naładowanym bateriami. Będzie film, będą kolejne informacje i mam nadzieje... kolejne piękne ryby... A może jeszcze większe? Okażę się :)

Pozdrawiam i połamania
Tomek "Ace" Lewandowski

 


5
Oceń
(13 głosów)

 

Płocie i wzdręgi - coś dla oka - opinie i komentarze

DraqDraq
0
Super Ace ;) Życzę powodzenia w dalszym rozwoju kanału! No i oczywiście takiej wielkiej wzdręgi żeby Ci podbierak połamała ;) (2013-08-27 13:46)
dendrobenadendrobena
0
Pomysł trafny. Życzę powodzenia. A wzdręgami powyżej 32 cm.mogę się tez pochwalić. Pozdrawiam. (2013-08-27 20:12)
moreno120moreno120
0
Takie wieszanie ryb na żyłce boli je !!!!! (2013-09-01 09:37)

skomentuj ten artykuł