Puchar Burmistrza m. Brodnica 05.07.15

/ 42 zdjęć


W niedzielę dnia 05 lipca 2015r. na jeziorze Wlk. Głęboczek odbyły się już „31” zawody wędkarskie „Grand Prix” (Wielka Nagroda) o Puchar Burmistrza miasta Brodnicy – tym razem indywidualne! Zawody te były zorganizowane przez Kapitanat Sportowy Rejonu PZW Brodnica. W tej wspaniałej, tym razem indywidualnej rywalizacji wzięło udział 28 wędkarzy prawie z całego regionu. Zmagania wędkarzy rozpoczęły się o godzinie 9.00. i trwały jedną 4-godzinną turę i przebiegały w przyjaznej i sportowej atmosferze. Przez 4 godzinną rywalizację - brań nie brakowało, dominowały ryby średnich wymiarów z przewagą uklei i płoci, do siatek wędkarzy trafiały się także leszcze.
Pogoda? – ok. 40stopni C.
Po zakończeniu pracy komisji sędziowskiej wyniki przedstawiły się następująco:
1. Karol Makowski
2. Paweł Malinowski - junior
3. Robert Sałach
4.Jacek Znaniecki
5.Paweł Wiśniewski
6.Jarosław Dulski
7. Andrzej Chyb
8. Stanisław Łopiński – złowił także największą rybę
9. Marek Rytka
10. Andrzej Jakubowski

Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary, dyplomy i nagrody. Po zawodach odbył się piknik wędkarski, a całości towarzyszyła luźna i koleżeńska atmosfera.
Na zakończenie zawodów głos zabrał w imieniu Pana Burmistrza pan mgr Maciej Rżeński Kierownik Wydziału Kultury i Sportu dziękował wszystkim wędkarzom za udział w zawodach oraz działaczom Koła Wędkarskiego nr 16 i Rejonu PZW w Brodnicy zapraszając na „32” zawody w 2016r. Organizator a zarazem uczestnik tych zawodów kol. Marek Rytka podziękował kolegom za pomoc w organizacji tych zawodów, w szczególności sędziemu Głównemu kol. Stefanowi Janiszewskiemu, sekretarzowi tych zawodów. kol. Robertowi Bronskowskiemu za sprawne ich przeprowadzenie.

p/s. W tych zawodach uczestniczyłem także Ja, byłem pomysłodawcą tych zawodów 31 lat temu a dziś już jako starszy już pan zająłem 17 miejsce.

 


5
Oceń
(5 głosów)

 

Puchar Burmistrza m. Brodnica 05.07.15 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł