Podlodowe Mistrzostwa powiatu kutnowskiego

/ 1 komentarzy / 9 zdjęć


Koledzy z Koła Miejskiego Nr 1 w Kutnie z nowym Prezesem Jackiem Byczkiem na czele zorganizowali Indywidualne Podlodowe Mistrzostwa Powiatu Kutnowskiego pod patronatem Starosty Kutnowskiego Mirosławy Gal - Grabowskiej. Zawody odbyły się na łowisku Glinice w Koziej Górze gdzie są gospodarzami wody. Przygotowano bardzo dobrze łowisko, wyznaczono część akwenu jako miejsce współzawodnictwa oraz zrobiono odpowiedni wystrój miejsca odprawy i wręczenia wyróżnień. Do pełnienia obowiązków Sędziego Głównego poproszono Kapitana Sportowego naszego Koła Kolegę Marka Grzybowskiego, który bardzo dobrze wywiązał ze swego zadania. Pogoda też dopisała. Niestety ryba jak to zwykle na zawodach bywa okazała się bardzo oporna. Walczyło 34 wędkarzy z Kół PZW Miasta Kutno oraz klubu wędkarskiego, niestety zabrakło Kolegów z Koła Krośniewice i Żychlin. Były to zawody jednoturowe , trzy godzinne. Tylko 19 wędkarzy złowiło ryby zgodne z wymogami regulaminu zawodów . Wielu złowiło okonie lecz o wymiarach poniżej wymiaru ochronnego.
1. Miejsce - Wiesław Przybysz - 981 pkt. Koło PZW Miejskie nr 1 w Kutnie
2. Miejsce - Jarosław Koliński - 852 pkt. Koło PZW "METALURG" w Kutnie
3. Miejsce - Tomasz Kotkowski - 608 pkt. Koło PZW Miejskie nr 2 w Kutnie
Jest to kolejny sukces Kolegi Jarka Kolińskiego w zawodach rangi powiatowej. Pozostali Koledzy z naszego Koła zajęli następujące miejsca ;
7. Szymon Błaszczyk - 392 pkt.
10. Arkadiusz Nowak - 237 pkt.
14. Mikołaj Derej - 164 pkt.
Koledzy Stanisław i Przemysław Saczukowie znaleźli się w grupie 15 wędkarzy bez ryb, które mogły być zgodnie z regulaminem zgłoszone do klasyfikacji. Miejsce na "pudle" i dwa miejsca w pierwszej dziesiątce należy uznać za bardzo dobre osiągnięcie.
W imieniu Starosty Kutnowskiego puchary wręczył członek Zarządu Powiatu Mirosław Ruciński .

 


4.5
Oceń
(12 głosów)

 

Podlodowe Mistrzostwa powiatu kutnowskiego - opinie i komentarze

avallone78avallone78
0
Gratuluje zabawy :)
Pozdrawiam :)
(2011-03-12 17:37)

skomentuj ten artykuł