Podlodowe Mistrzostwa Koła Lin Chorzewa 2014

/ 2 komentarzy / 62 zdjęć


W Zawodach Podlodowych o Mistrzostwo Koła „Lin” w Jędrzejowie wystartowało 16 zawodników.
Ranek 2 lutego, po wczorajszej odwilży przywitał wędkarzy dwustopniowym przymrozkiem. Sędziowie: Klamka Paweł, Piasecki Zenon zapoznali zawodników z regulaminem zawodów, a następnie przystąpiono do losowania stanowisk wędkarskich. Na sygnał sędziego w ruch poszły świdry i zanętniki a następnie wędki podlodowe. Łowiono głównie okonia i płoć a także jazgarza. Od czasu do czasu zaatakował szczupak i sandacz ale efektem była utrata mormyszki. Po pierwszej turze nastąpiła przerwa na posiłek w postaci gorącej kiełbasy z nad ogniska i kubka gorącej zupy.
Do drugiej tury zawodnicy przystąpili już w plusowej temperaturze a nawet zaczęło padać. Brania były już rzadsze i anemiczne a pod koniec zawodów prawie ustały. Po zważeniu ryb i podliczeniu wyników sędziowie ogłosili wyniki.
Podlodowym Mistrzem Koła na 2014 r. został Równicki Jarosław, wicemistrzem został Rokicki Robert a trzeci był Lato Krzysztof. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy.

 


4.7
Oceń
(14 głosów)

 

Podlodowe Mistrzostwa Koła Lin Chorzewa 2014 - opinie i komentarze

rafalski06rafalski06
0
Gratulacje dla zwycięzców. ***** (2014-02-04 19:57)
rybka67rybka67
0
Pogoda dopisała. Przypuszczam że rybka też. Na brak apetytu też chyba nikt nie narzekał.A więc imprez udana.Gratulacje dla zwycięzców. Pozdrawiam. (2014-02-07 16:24)

skomentuj ten artykuł