Podlodowe Mistrzostwa koła Miejskiego - Brodnica

/ 44 zdjęć


Wstęp do relacji z wędkowania:„Do łowienia pod lodem, uzywa sie krotkich wedek  Jednak wędka krótsza niz 30 cm, jest nie zgodna z R.A.P.Ryb. 
Jezioro Strażym – położone jest  między jeziorami Zbiczno i Bachotek, rynnowe, przepływowe, strome brzegi Powierzchnia jeziora wynosi 73,4 ha, Atrakcyjne miejsce dla wędkowania  I własnie  nad tym jeziorem dnia 5 lutego 2017r o godzinie 7.00 Kapitanat Sportowy Koła „Miejskiego” pod przewodnictwem kol. Rafała Dombrowicza wyznaczył zawody w wędkarstwie „podlodowym” o Mistrzostwo  Koła i o puchar Prezesa Koła nr 16. Zawody przeprowadzono w jednej turze, która trwała 4 godziny. Tym razem pogoda dopisała. Mimo zapisanych 35 osób wystartowało 31.Dlaczego? Ryby podczas czterogodzinnych zmagań  także dopisały.  Oprócz tradycyjnych  płoci, krąpi trafiały się też leszczyki i okonie
.
Wyniki:
Wystartowały dwie panie kol. Paulina Szewczuk (1155pkt) i kol. Halina Kamińska (1115pkt )- otrzymały dyplomy i drobny upominek.
Piotr Malinowski – 6105pkt
Dariusz Czaja – 5400pkt
Krzysztof Miłek – 5115pkt
Grzegorz Konera – 4450pkt
Dominik Malinowski – 3885pkt
Michał Reich – 3850pkt
Największą rybę złowił kol. Mariusz Antosiewicz – 180g


Prezes Koła PZW kol. Lech Sadowski w towarzystwie kol. Rafała Dombrowicza po ogłoszeniu wyników udekorował najlepszych zawodników medalami oraz wręczył dyplomy i puchar. Po zakończeniu ceremonii dekoracji odbyło się tradycyjne, jak co roku, integracyjne spotkanie ( pieczenie  kiełbasek). W towarzyskiej atmosferze wymieniali zdania na temat łowienia i metod połowów ( łowili na spławik, mormyszkę i blaszkę ) w tych zawodach, stosowanych zanęt i przynęt wędkarskich. Podsumowując, imprezę można uznać za bardzo udaną. Organizator  tych zawodów kol. Rafał Dombrowicz w towarzystwie prezesa Kol. Lecha Sadowskiego  podziękował  kolegom za udział w zawodach oraz kolegom za pomoc w organizacji tych zawodów, w szczególności sędziemu  Głównemu kol. Edmundowi Łobodzińskiemu., za sprawne ich przeprowadzenie .Sędzia wagowy kol Robert Bronskowski (Lota),sędzia liniowy kol. Robert Sadowski.
Sponsorzy:
PZW – Koło Miejskie, kol. Leszekn Osiński – największa ryba, stiven 48 - I miejsce. oraz Państwo Paulina Szewczuk wraz z mężem Sklep Wędkarski „PŁOTKA” ul. Piwna. Dla każdego  upominek, tak marginesie – Gorąco polecam ten sklep, dobrze zaopatrzony i rzetelna i bardzo miła obsługa.
                                                                                                                                    
                                                                                                                                                              Tyle moich spostrzeżeń – faceta ok.70tki”
 

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Podlodowe Mistrzostwa koła Miejskiego - Brodnica - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł