Podsumowanie roku 2009

/ 1 komentarzy / 3 zdjęć


W dniu dzisiejszym tj. 10 stycznia 2010 roku o godz. 10: 00 w restauracji Parkowa odbyło się zebranie sprawozdawcze zarządu koła „Baszta” z działalności w 2009 roku. Na spotkanie, mimo trudnych warunków drogowych, przybyło 36 członków naszego koła. Podsumowania dokonał Prezes Andrzej Lebiotkowski. Omówił wyniki zawodów odbytych w minionym roku oraz działania podejmowane przez koło na rzecz ochrony i zagospodarowania wód. Sprawozdania przedstawili również: skarbnik koła Piotr Hitner sprawozdanie finansowe, odczytano sprawozdanie z działalności Sądu Koleżeńskiego oraz przewodniczący Komisji Rewizyjnej Franciszek Skrzypczak po przedstawieniu swego sprawozdania wnioskował o udzielenie absolutorium zarządowi za 2009 rok. Po części sprawozdawczej Prezes koła wręczył puchary i dyplomy tryumfatorom klasyfikacji rocznej o tytuł WĘDKARZA ROKU.
Puchary otrzymali: Jacek Rosa za 1 miejsce, Grzegorz Mielcarek za 2 miejsce, Darek Kucz za 3 miejsce.
Dyplomami uhonorowano miejsca 4 – 6 i tak otrzymali je: Marek Korcz, Mirek Tomczak
i Tomek Ciupka.
W dyskusji poruszono tematy:
- utrzymania porządku nad wodą,
- trudności z wodowaniem łodzi,
- stanem parkingu na tzw. „oponie”,
- zachowaniem właścicieli działek przy jeziorze w Niepruszewie.
Koledzy skupieni w klubie spinningowym zobowiązali się do utrzymania porządku na odcinku od parku w Niepruszewie do lasku oraz do wystawiania pocztu sztandarowego podczas uroczystości państwowych.
Padł wniosek, aby zorganizować piknik rodzinny nad wodą.
Po podjęciu stosownych uchwał zakończono cześć oficjalną spotkania. Uczestnicy zebrania zostali poczęstowani obiadem, podczas którego wspominano miniony rok i snuto plany na bieżący.
Uwaga:
na stronie koła w zakładce "GALERIA" można obejrzeć pozostałe zdjęcia ze spotkania.

 


4
Oceń
(16 głosów)

 

Podsumowanie roku 2009 - opinie i komentarze

piotr 0206piotr 0206
0

Niby najgorsze za sobą.Ale tak nie jest .Nowy rok-nowe wyzwania bardzej ambitne.Dacie radę pozdrów Piciu Andrzeja.       piotr0206.

(2010-01-16 18:29)

skomentuj ten artykuł