PODSUMOWANIE ROKU 2016

/ 14 zdjęć


PODSUMOWANIE ROKU 2016
Zebranie kończące kalendarzowy rok 2016-ty zorganizowane zostało w piątek 20.01.2017. Pierwszy rok działalności pod banderą Polish Fishing Club 2016 e.V. Kiel, mamy za sobą. Rok wielu wędkarskich terminów, zmian nawyków i oczywiście nauki. Nie łatwy, pełen niespodzianek i zaskakujący nieprzewidywalnymi sytuacjami. Rok, który z wielu powodów pozostanie w naszej pamięci. Przeżyliśmy wspólnie wspaniałe chwile, łowiąc ryby podczas sportowej rywalizacji. Nasze tradycyjne "szwedzkie stoły" pełne polskiego humoru i domowych wyrobów. Były również dni, o których najlepiej byłoby szybko zapomnieć. Od strony sportowej zrobiliśmy wielki krok do przodu. Udało nam się zorganizować i przeprowadzić trzynaście zawodów (pięć spinningowych, pięc surfcastingowych i trzy spławikowo-gruntowe) Ogółem w tych zmaganiach wzięło udział 134 zawodników (73 udziały przypadły zawodom spinningowym, 38 surfcastingowym, a 23 spławilowo-gruntowym) Średnia udziału w zawodach spinningowych  to 14,6 zawodnika ( w 2015 roku 11,3) w zawodach surfcastingowych 7,6 (w roku 2015 6,7) i w zawodach spławikowo-gruntowych 7,7.  Jest to pozytywnie rokujaca statystyka. Z doświadczeń zebranych w zeszłym roku postaramy się wyciągnąć wnioski, by usprawnić i ulepszyć nasze działanie. W tym miejscu chciałbym podziękować kolegom odpowiedzialnym za organizację zawodów. Nie martwcie się jeśli nie wszystko wyszło na 100%, cały czas zbieracie doświadczenie i to w przyszłości bedzie procentować. Wielkie słowa uznania i podziękowania dla "dyżurnego cukiernika" klubowego, Jacka Borkowskiego za doskonały tort.
No i dla was nasi członkowie, słowa uznania za sportową wytrwalość i cierpliwość, bo to wy sami piszecie historię tego klubu
Podziekowania dla Asi i Jacka za wspaniałą gościnę.

Andrzej Hinca Wędkarzem Roku 2016 w kategorii spinningowego Grand Prix
Cztery lata czekał Andrzej Hinca, by zdobyć to trofeum. I jak nam obiecał postara się już go nie oddać. Nie będzie latwo, konkurencja nie śpi. Gratulacje Andrzeju !!!

Władysław Bogurski Wędkarzem Roku 2016 w kategorii wędkarstwa spławikowo-gruntowego
Pierwsza edycja współzawodnictwa spławikowo-gruntowego i zwyciestwo w rekach faworyta. Władysław Bogurski .  On również obiecał powtórzyć wynik w przyszłym roku. Nie będzie łatwo, bo do boju staje Jacek Borkowski. Gratulacje Władziu !!!

 Jarosław Jaromin Najlepszym Wędkarzem Morskim na Roku 2016 -ty
Również pierwsza edycja współzawodnictwa w wędkarstwie surfcastingowym, składająca się z pięciu zawodów  (cztery CUP-y i Mistrzostwa Klubu) Minimalna wygrana Jarosława  Jaromina nad Witoldem Lamusem. W przyszłym roku do walki o pierwszy miejsce zapewne dołączą inni koledzy. Oj będzie się działo.  Gratulacje Jarku !!!

 

 

 


5
Oceń
(2 głosów)

 

PODSUMOWANIE ROKU 2016 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł