Podsumowanie sezonu Grand Prix 2017 w kole Wydra

/ 30 zdjęć


Ostatnie zawody z cyklu Grand Prix odbyły się w kole Wydra w niedzielę 17 września br. na jeziorze Linie III koło Lwówka Wlkp.  W ostatniej rozgrywce Grand Prix liczyli się ci wędkarze którzy brali udział w sezonie 2017 w co najmniej 4 zawodach organizowanych przez koło Wydra. W  Grand Prix wygrywał ten wędkarz który uzyskał najmniej punktów w 4 z 6 zawodów.

Tego poranka nad brzegami jeziora stawiło się 13 wędkarzy. Na porannym spotykaniu omówiono zasady rywalizacji, dopuszczając tym samym możliwość łowienia na 2 wędki metodą spławikową.
Ryby tego dnia były kapryśne i niezbyt często trafiały na haczyki. Najwięcej tego dnia złowił kol. Tomasz Witucki zajmując z 1,21 kg ryb pierwsze miejsce. Kolejne miejsce na podium zajął kol. Włodzimierz Włodarczak z 1,15 kg ryb, na III miejscu uplasował się zaś kol. Piotr Rutkiewicz z 0,74 kg ryb.
Największą rybę dnia  złowił kol. Józef Szukała i był to leszcz o wadze 0,38 kg.

W trakcie konsumpcji obiadu, komisja sędziowska podliczyła wyniki Grand Prix a następnie wręczyła puchar najlepszemu wędkarzowi koła nr 171 Wydra z Bolewic. Po rocznej przerwie Grand Prix powróciło do rąk Tomasza Wituckiego, II miejsce w Grand Prix zajął  Adam Łodyga a III Piotr Rutkiewicz.

Przed nami jeszcze ostatnie w tym roku zawody spinningowe na zalewie Miedzichowo dnia 15.10.2017r.
 

 


5
Oceń
(2 głosów)

 

Podsumowanie sezonu Grand Prix 2017 w kole Wydra - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł