Podsumowanie kadencji

/ 2 komentarzy

W latach 2020-2021 z powodu pandemii koronawirusa i zagrożenia epidemicznego w Polsce wprowadzono częściowy zakaz organizowania zawodów, imprez i spotkań wędkarskich oraz przedłużono kadencję władz i organów w Polskim Związku Wędkarskim. Ustanowione ograniczenia wpłynęły na działalność merytoryczną koła a Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze zorganizowano dopiero w październiku. W wędkarskich obradach uczestniczyło 17 z 62 członków barcińskiego koła oraz kol. Leszek Orzechowski, Prezes Zarządu Okręgu Bydgoskiego i Członek Prezydium Zarządu Głównego PZW. Po wysłuchaniu sprawozdań merytorycznych i finansowych, wędkarze udzielili absolutorium ustępującemu zarządowi i wybrali nowe władze.

W kolejnej kadencji kierowaniem pracą wędkarskiego stowarzyszenia zajmie się Zarząd Koła : Prezes Jarosław Drozdowski, Wiceprezes Andrzej Kowalczyk, Skarbnik Tomasz Słomowicz, Gospodarz Koła Dawid Krawczyk oraz członkowie Waldemar Nosek i Marian Wieczorek. Kontrolowanie działalności koła będzie zadaniem Komisji Rewizyjnej, czyli Krzysztofa Zalewskiego, Andrzeja Jankowskiego i Sławomira Cudo. O etykę wędkarską zadbają Marek Drozdowski, Tadeusz Lewandowski i Henryk Jendrzejczak z Sądu Koleżeńskiego. Prezes Koła został delegatem na XXXII Okręgowy Zjazd Delegatów.

W ostatnich dwóch latach Tomaszowi Słomowiczowi nadano odznaczenie honorowe „Zasłużony dla Okręgu PZW w Bydgoszczy”, Krzysztof Zalewski i Dawid Krawczyk otrzymali medale „Za zasługi w rozwoju wędkarstwa”, a Jarosławowi Drozdowskiemu wręczono statuetkę Przyjaciela Noteci oraz podziękowania Związku Miast i Gmin Nadnoteckich.

 


4
Oceń
(5 głosów)

 

Podsumowanie kadencji - opinie i komentarze

amur tvamur tv
+2
Oby kolejne lata były jeszcze lepsze (2021-12-09 14:40)
Basia KierBasia Kier
0
@amur tv: Czytasz tekst, czy piszesz komentarze bez zwiazku z nim? "W latach 2020-2021 z powodu pandemii koronawirusa i zagrożenia epidemicznego w Polsce wprowadzono częściowy zakaz organizowania zawodów, imprez i spotkań wędkarskich oraz przedłużono kadencję władz i organów w Polskim Związku Wędkarskim." Czy to były dobre lata, aby nastepne były JESZCZE lepsze? (2021-12-09 19:50)

skomentuj ten artykuł